Nabízím Přeladění zesilovačů ALCAD

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

Nabízím Přeladění zesilovačů ALCAD

#1 Příspěvek od scorpions-cz »

Zdravím nabízím přeladění zesilovacích vložek ALCAD. Přeladění je možné pouze v rozmezí co umožňuje daná vložka.
Cena 200Kč + DPH.
V případě zájmu, nebo dotazů SZ.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Kdybys napsal aspoň lokalitu, bylo by to patrně rychlejší.
Telč a okolí je hezký mikroregion, nemusíš se za něj stydět a přidej si do profilu konkrétní místo, prosím.
Škoda, že v našem regionu zbude nejvíc vložek na K60, které už dnes není kam přeladit...

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#3 Příspěvek od scorpions-cz »

No já mám zase hromadu K42, které taky nevyužiju. Kdyby je někdo chtěl, nebo přeladěné v okolí K42, tak je nechám po 500Kč, nebo dohoda.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Tak ty bys mohl odbýt pro oblast pokrývanou z Větrného Jeníkova (tam bude MUX24), případně přeladěné na K40, ten se bude spouštět z Prahy, Cukráku a Votic. Tady nám teda sice po vypnutí MUX1 nějaké ty na K38, K39 a K40 zbudou, ale ty by zase mohl užít někdo od Budějic přes Šumavu. A nám tu přibude K43 a po vypnutí K45 UO bude mnohde větší zájem o K45 HK, zatím se stále tyto vysílače místy perou o anténu navzdory SFN...
Snad se těch použitých vložek nebude nikde válet moc... co mi to jen připomíná?...
Škoda, že jsem se líp nenaučil šachy, ale i tak mi to stačí na konstatování, že tohle divák nevyhraje ani s nastoupenou četou montážníků STA o každé přepínací půlnoci, tato hra skončí leda patem. Jinak odveta až potom...

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#5 Příspěvek od scorpions-cz »

No z Jeníkova jsem bral signál i u nás na Dačicku, tam kde nešlapala Kleť. Mluvím o MUX4. Teď jsem všechny antény přetočil na Urbanečský kopec, Kde jede MUX 4 na K25 a přechodová na K24. Finále bude na K30, až ji Javořice uvolní.
Problém je , ale třeba v Jemnici, kde Kleť na K25 celkem šlapala. Jak se spustil Urbanečský kopec na stejném kanále, je konec. Kleť a Urbaneč jsou skoro ve stejném směru a pre echo dělá bordel. Až to bude na finálním kanále, budu laborovat se soustavou antén....už se těším :o

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#6 Příspěvek od fredis »

Myslím si, že tou soustavou vyřešíš leda kulový :lol: . To už se řešilo i v TR, a ani páni :wink: z teleomunikací nevyřešili nic a jen krčili rameny...
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#7 Příspěvek od scorpions-cz »

No mám úspěšnou instalaci, kdy byl úhel přicházejících signálů na stejném kanále někde kolem 7° a podařilo se pre echo potlačit. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“