Nabízím výrobu hliníkových "krabic" na projekty...

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#16 Příspěvek od VASEK_W »

Koukal jsem na ty fotky z výroby krabičky a mám návrh na takové "vylepšení". Z estetického hlediska by možná nebylo marné ten "U" profil otočit spodkem nahoru. Krycí plech, který to nyní esteticky kazí, by byl vespodu, a přichycen by mohl být zároveň se šroubky nožiček. Pokud by byla každá strana o několik mm kratší, tak by ani nebyl vidět. Dále bych do něj udělal také dírky průměr 6-8mm jako větrací otvory na opačné straně, než jsou ty na bocích, a pak by tam byl asi zbytečný ten ventilátor, vzduch na chlazení by pěkne "proudil" sám.
Toliko můj návrh na zlepšení pěkných skříněk, vycházející z mých dávných zkušeností při výrobě vlastních skříněk na různé přístroje kdysi v dávnověku.

Vašek

Uživatelský avatar
Rellik
Příspěvky: 610
Registrován: 17 úno 2017, 01:00
Bydliště: Staré Město (UH)

#17 Příspěvek od Rellik »

Díky za námět. Taky jsem přemýšlel o té "spodní" montáži, ale už jsem to měl vymyšlené takto, tak jsem to dál neřešil... Nicméně pokud bych to dělal "zespodu", tak by ten spodní plech nebyl vidět vůbec, "utopil" bych ho do toho celého skeletu :) Někdy to možná zkusím... Zatím nemám potřebu vyrábět nějakou krabku. I když jedna by se mi hodila, ale elektronika co bych tam dával už je zakomponovaná do plastové rozvodné krabičky a předělávat to asi už nebudu... :)

Uživatelský avatar
Rellik
Příspěvky: 610
Registrován: 17 úno 2017, 01:00
Bydliště: Staré Město (UH)

#18 Příspěvek od Rellik »

Celeron píše:Kolikátku nejslabší hliník umíš svářet?
Díky
Tuhle otázku jsem přehlédl. Takže dodatečně bych napsal, že zatím nejslabší jsem svařoval 1-1.5mm (tou jedničkou si nicméně nejsem jistý - to byly snad jen tubky)...

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od petula »

Rellik, ty krabice jsou pěkný. Fakt jo. Vím co to dá práce. Pochvala.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#20 Příspěvek od Celeron »

Platí ještě nabídka? Je to 5 let...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“