Prodám lamelové rošty do postele

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29692
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Prodám lamelové rošty do postele

#1 Příspěvek od EKKAR »

Prodám 2 sady nových dílů na postelový rošt Duoflex NV pro postel o rozměru 80x200cm - jedna sada obsahuje 28 lamel plné délky + 5 lamel kratších pro posílení podbederní oblasti, koncové upevňovací prvky z plastu (28ks) i objímky pro nastavování zvýšené tuhosti zdvojených lamel (10ks) a středicí pásku z nylonové tkaniny. Nosnost roštu udávána na 120kg/1lůžko.
Pozůstatek z nevhodné koupě, odkaz na vzhled například zde:
https://www.baumax.cz/vrobek/rost-duofl ... 71206.html
nebo zde:
https://www.tmnabytek.cz/produkt/mk-foa ... nv-90,6770?
K roštu je nutno (nechat) vyrobit nosný rám z buku nebo bukové překližky s vnitřním rozměrem 72x191cm a profilem bočních dílů 2x5cm - ten původní byl v mém případě pevně zamontován do postele a nechtěl jsem při demontáži sahat tak daleko do čalouněné konstrukce.

Nový kompletní rošt stojí kolem 3000-3200Kč, díly (lamely + kompletní upevňovací prvky) nabízím za 500,-Kč/1sada.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

No řežu to ze SD do pece , docela často , asi se soudruzi někde sekli ... Nevím nespím na tom .

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29692
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Ty rošty se po určitý době "unaví" stejně jako každá pružina, navíc jsou dřevěný = z tlakový prolakovaný překližky, takže ve finále se podle váhy spáče musejí po nějaký době vyměnit. Prostě se proležej jako matrace. Někomu vydrží 5 let, jinýmu 10. Nic jinýho za tím není. My jsme si objednali v nejmenovaným nábytkovým řetězci novou dvoupostel a k ní matrace z paměťový pěny, bohužel výrobce postele odmítnul vyrobit podle katalogu zvolenou a do objednávky specifikovanou kombinaci konkrétních komponentů, která zahrnovala i pevnej nepružící rošt z bukovejch hranolů, označenej jako "rošt HAMMER". Sice nechápu, proč to vysloveně nemají zmíněný v tom katalogu, že některou kombinaci nedělají, ale o tom někde jinde a jindy. Pokud mi někdo tvrdí, že "něco nejde", vždycky za tím čuchám spíš význam "nechce se mi", "jsem neschopnej to zajistit" nebo "seru na to" ... ale to je jejich volba.

Takže nám "nabídli", že namísto "HAMMERU" dodají běžně dostupnej lamelovej rošt, kterej evidentně měli skladem. Námitku s "obměněnou objednávkou aby se dala vyrobit" bohužel neposlali mě, ale mojí ženě, která tomu rozumí jak koza raketovýmu inženýrství. Já bych je rovnou poslal do zádele, protože takovej typ roštu evidentně nezavdává příčinu odmítnout danou kombinaci vyrobit, jenomže ona jim tu podvrženou nabídku obratem odsouhlasila ... bez mýho vědomí. Prostě ženskej mozek, ona neuvažuje v rozsahu "já chci tohle, oni mi to dát nechtějí, tak se na ně vyseru a půjdu jinam, já platím, tak si můžu vybírat", ale pořád ještě má to starý myšlení jako za komoušů "ježišmarjá oni se naštvou když to odmítnu a nakonec mi nedodají nic, co já budu dělat?". Takže jsem v pátek převzal dodávku, po rozbalení se nasral jak brigadýr, seřval po telefonu nejdřív babu v tom krámu, co nám to poslali za zgarb, ta se bránila, že to má odsouhlasený od manželky, tak jsem pro změnu seřval i ji, jak to, že mi to neoznámila - a pak páteční večer věnoval shánění materiálu a sobotní odpoledne výrobě a montáži novejch PEVNEJCH roštů do fungl nový postele, protože "díky" tomu mailovýmu odsouhlasení to reklamovat nelze ...

Takže nový díly na pružnej rošt do manželský postele nebo na 2 samostatný válendy tady nabízím za zlomek ceny, někomu to může na dalších 10 let dobře posloužit.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“