regulator TC4L

Měřáky, automatizační technika, regulační technika

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

regulator TC4L

#1 Příspěvek od samec »

Vie niekto, ako sa nastavuje regulátor TC4L? Pribalený návod jaksi nekorešpoduje s regulátorom. Je niekde návod v zrozumiteľnom jazyku?
Jak nastaviť termočlánok K do 1000°C? Regulátor ma nepustí nad 400°C.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#2 Příspěvek od samec »

Takže akési Cod 0001 a tam potom nejaké menu... Je to naznačené aj v tom priloženom návode na konci malými písmenami...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

Tyhle regly mají většinou dva nastavovací módy, jeden je uživatelskej na Pid konstanty, alarmy, spínací body a hystereze. A druhej, kterej je dostupnej po zadání kódu nastavuje základní setup, typ čidla, typ vstupního signálu, rozsahy a kupu dalších instalačních věcí. Já mám zmáknutej TLK43, kterej je nejspíš hodně podobnej. https://www.logitron.cz/pid-regulator-t ... rele-p987/
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

Jen co jsem si všiml , tak chiňani mají dvě větve , do 400 a nad 400 . Jestli to jde překlapnout do 1300 nevím . Proto jsem hned objednával do 1300 .

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#5 Příspěvek od samec »

To akosi nedáva zmysel, aby niekto vyrobil regulátor konfigurovateľný na rôzne termočlánky, rôzne výstupy (relé/PWM), chladenie/ohrev..., ale s nutbosťou kvôli maximálnej teplote objednávať špeciálny typ.

Ak som to nenapísal zrozumiteľne, tak ešte raz dodávam, že zmena sa podarila.

Niektoré návody na internete uvádzajú, že do prvej úrovne menu je treba držať tlačidlo MODE 2 sekundy, do druhej úrovne 4 sekundy. To však nefungovalo. Bolo potrebné držať spolu tlačidlo MODE a tkačidlo << a potom zmeniť hodnotu cod 0000 na 0001...

Ja tie moderne technológie vážne nemám rád.

Odpovědět

Zpět na „Měření, regulace a automatizace“