Za odvoz inkoustovku HP Photosmart C3180

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29692
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Za odvoz inkoustovku HP Photosmart C3180

#1 Příspěvek od EKKAR »

Výše uvedenou tiskárnu včetně zdroje nabízím za odvoz případně revanš v podobě dvou plechovek Prazdroje při osobním předání - jsem schopný ji za příspěvek na krmení pro koně i na rozumnou vzdálenost dovézt. Posílat se to nevyplatí, nejsem schopný zaručit nerozbitnost obalu. Funguje jako skener, čb kopírka nebo barevná tiskárna s fotorežimem. Před odložením byla funkční, teď jsem ji nezkoušel, do "depozitu" šla z důvodu nadbytečnosti. Vytiskla toho minimálně, víc sloužila jako skener. Ovladače jsou dostupné na webu HP až po Win11.

Nabídky prosím do SZ.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#2 Příspěvek od ok1hga »

EKKAR píše:Před odložením byla funkční, teď jsem ji nezkoušel, do "depozitu" šla z důvodu nadbytečnosti.
máš k ní katridže ?
nejsou zaschlé ?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29692
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Nic použitelnýho, ve skříni ležela snad 8 let. Takže co v ní je, je suchý jak anglickej humor ... Náhradní jsem pak už nekupoval.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

Mě A3 Brotherka MFC6490CW zaschla přes léto za 3 měsíce nepoužívání. Ale šla rozmočit a vypláchnout vodou, akorát pakárna s demontáží a čištěním.
U Epson Stylus R300, co uměla fotky a CD/DVD jak zaschla hlava, tak už ničím nepovolila.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29692
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Tohle má hlavy součástí kazet, výměna za nový a startovní stránka to rozjede naprosto spolehlivě. Oživovat starý nebo do nich cpát refilly (například Crocodille, žádný nounejmy) jsem nezkoušel, navíc nálepka na barevný kazetě má naprosto zákeřně jinak umístěný barevný tečky - při náhradním plnění je potřeba vzít párátko a doslova si do kazety přes tu nálepku píchnout, aby se podle zbarvení vytažený třísky poznalo kam konkrétně se má dát která barva - kdo se bude řídit tou nálepkou, nacpe do sebe nesprávný barvy a kazetu si totálně 🤐 ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#6 Příspěvek od ok1hga »

EKKAR píše:Nic použitelnýho, ve skříni ležela snad 8 let.
aha, tak to je dlouho mrtvé . . .
scaner mám a občas ho používám . . .
. . . taky od tebe.
takže tahle nejspíš už jen na SD . . .

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Kupis nejake lacne cartridge (refilly) a tlacis. Hlava je ich sucastou.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“