Cvičná registrace nového uživatele

Jen mě zpucujte, co byste udělali líp!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Unjarda
Příspěvky: 3
Registrován: 12 led 2024, 14:44

Cvičná registrace nového uživatele

#1 Příspěvek od Unjarda »

Právě jsem ověřil, proběhla napoprvé a bez problémů.
Až takhle bude fungovat digitalizace státní správy a naši zákonodárci, nač si pak budeme stěžovat?
Samozřejmě odtud před přechodem na definitivní verzi zase zmizím.

Unjarda
Příspěvky: 3
Registrován: 12 led 2024, 14:44

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#2 Příspěvek od Unjarda »

Zkouším další funkci nově registrovaného:

video

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#3 Příspěvek od EKKAR »

Unjarda píše: 12 led 2024, 15:04 Právě jsem ověřil, proběhla napoprvé a bez problémů.
....
Samozřejmě odtud před přechodem na definitivní verzi zase zmizím.
Nemusíš mizet, tohle všecko bude vyhozeno a ztratí se v propadlišti dějin. Jedině pokud bys to jo mocí mermo chtěl uchovat, řekni si Karlovi_IV - jinak má v plánu definitivní migraci spáchat až na fungl nový kopii starýho fóra udělaný v momentě dočasnýho zablokování fóra, takže tohle který udělal z dat loňský srpnový zálohy půjde komplet do digitálního Koše ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Unjarda
Příspěvky: 3
Registrován: 12 led 2024, 14:44

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#4 Příspěvek od Unjarda »

S tím počítám, spíš mě straší ten bug, co hlásí občas Neplatný formulář, že se jako jeden uživatel přihlásím napoprvé, jako druhý se prostě nechytám. A za dva dny je to naopak.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#5 Příspěvek od EKKAR »

Tam si myslím je tušená souvislost s proxy-serverem, kterej je posazenej "na drátě" před vlastní server, na kterým aktuálně běží BETA-bastlírna.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#6 Příspěvek od EKKAR »

Tak teď, když jsem měl napsanej předchozí post, musel jsem na cca 30 minut odběhnout a odeslat jsem ho chtěl po návratu - a vyhodilo mi to "Odesílaný formulář je neplatný, zkuste jej odeslat znovu!"

Takže Ctrl+A, Ctrl+X, levým myšítkem postupně odklikat ZPĚT až do vlákna, znovu klik na "Odpovědět", do okna Ctrl+V a Odeslat ... Prošlo.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#7 Příspěvek od Hill »

Jojo, je tam někde nastavený časový limit přihlášení. Jak ho přešvihneš, musíš se přihlásit znovu. Zrovna naše příspěvky píšeme často tak dlouho, že time-out nás odhlásí.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#8 Příspěvek od EKKAR »

Pošlu report, aby to kluci pohledali a zkusili poštelovat.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

Re: Cvičná registrace nového uživatele

#9 Příspěvek od Hill »

Někteří už víte, že hosting je přepsaný (jen ještě nebyl vystavený platební příkaz na další období), při té příležitosti jsem na portálu objednal další rok prodloužení domény ebastlirna.cz , což se podařilo prakticky obratem, rozhodně rychleji, než sehnat nějaký fungující kontakt na podporu. Doba expirace domény do 25.5.2025 je snadno ověřitelná na nic.cz .
Administrativní záležitosti nezáleží tak úplně na nás, ale jsem stále ve střehu, ať něco neprošvihneme.

Odpovědět

Zpět na „NOVÉ | Vaše dojmy a názory k této podobě fóra“