Nabízím společný nákup součástek u FARNELLa

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1xgi
Příspěvky: 956
Registrován: 15 úno 2009, 01:00
Bydliště: Soběslav

#16 Příspěvek od ok1xgi »

U F kupuju věci, které GM nemá........ A pokud bych obcas nejezdil do Prahy, tak bych stejne objednaval dobirkou.

/ty kamery beru zpet, je to tak jak rikas..../
Naposledy upravil(a) ok1xgi dne 21 dub 2011, 09:11, celkem upraveno 1 x.
Poslední slova před smrtí - Tam není víc jak 12 voltů.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#17 Příspěvek od rnbw »

Lenze v GME je to original kovova kamera s 2GB kartou, na Aukre je cinska plastova kopia z eBay...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#18 Příspěvek od Killroy »

Omlouvám se, musel jsem svůj příspěvek přesunout až sem, nedokončil jsem myšlenku..
ok1xgi píše:Pak tam prijde zakaznik, kterej drzi "neco" a chce to koupit nebo nahradit. Zasnu co dokazou vypotit......
A jak tohle řeší u Farnellů? Můžu klidně odpovědět za tebe, asi takhle: :tdo:
Lidi nesrovnávejte tady nesrovnatelné. Tohle přece není jen o tom, jak je kdo rychlý (a díky tomu taky pěkně předražený), ale taky dost o podpoře místního podnikání. Nechci se nikoho zastávat, anebo dotknout a netvrdím, že GME, GES a ti ostatní mají to všechno, co může nabídnout Farnell. Ale zatím tu jsou a zatím ještě prodávají na rozdíl od těchto megaspolečností i pultově. Odbornost personálu a kvalita obsluhy je věc druhá a věřte, že všechno je jen o penězích. Ale až tyhle kamenné obchody přestanou jednou existovat a budete si muset každou drobotinu objednávat na netu i dopravným, tak budete čumět. A dobře vám tak..
Když skončí Potraviny "na rohu", bez rozpaků všichni běžíme do nejbližšího Globusu nebo do jiného hyper/super.. Ale až skončí tihle, nebude už běžet kam - Lidl součástky rozhodně nikdy mít nebude..

Tím nechci nikoho zrazovat od nákupů u Farnella, ale jak už jsem napsal nahoře: nesrovnávejte nesrovnatelné..
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
ok1xgi
Příspěvky: 956
Registrován: 15 úno 2009, 01:00
Bydliště: Soběslav

#19 Příspěvek od ok1xgi »

No kdyby mel mit Lidl soucastky, potez panbuh :)

Jasne, nesrovnavejme hrusky s jablkama.
Poslední slova před smrtí - Tam není víc jak 12 voltů.

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#20 Příspěvek od Venda »

V hradeckým Gesu nebo u Švagerků (Š-Hobby) je obsluha perfektní, v GME jsem nakupoval jenom jednou a nějak mě to nezaujalo :) . Není nad to poslat email se seznamem součástek předem a pak si to jenom vyzvednout, obzvlášť když mám třeba 20 položek po 20-100ks, pokud přede mnou není student se zmuchlaným papírkem a nechce od 10 hodnot odporů a 10 typů tranzistorů jeden kus, tak je to brnkačka :D 8O

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#21 Příspěvek od jandu »

Pretože hľadaný tovar som našiel iba u Farnela, zaregistroval som sa a zistil, že je možné platbu vykonať nie iba kartou, ale aj bankovým prevodom na účet v krajine pobytu - u mňa na Slovensko.
Je ale fakt, že doklikať sa kukončeniu nákupu nie je jednoduché, musel som sa telefonicky informovať a požiadať o pomoc.
Duručenie je službou UPS.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Já mám s Farnellem dobré zkušenosti toto http://cz.farnell.com/stmicroelectronic ... tt=1824325 mě stálo v únoru tohoto roku sakum prásk 476.13Kč platba je možná jen převodem Česká Republika

Uživatelský avatar
fojman
Příspěvky: 8
Registrován: 07 lis 2013, 01:00

#23 Příspěvek od fojman »

Do mesice budu vytvaret svou objednavku - kdyby se chtel nekdo pridat dejte vedet. Postovne by se rozdelilo mezi zucastnene. Praha, Beroun (Cheb) muzu predat osobne.

Uživatelský avatar
pirat077
Příspěvky: 324
Registrován: 02 kvě 2014, 02:00

#24 Příspěvek od pirat077 »

Napsal jsem SZ ;)

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od forbidden »

Rok a půl po termínu jo? :)

Uživatelský avatar
pirat077
Příspěvky: 324
Registrován: 02 kvě 2014, 02:00

#26 Příspěvek od pirat077 »

Treba tady jeste neco takovyho provozuje :D

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od forbidden »

No nevím, toto byl jeho první a asi i poslední příspěvek.

Uživatelský avatar
fojman
Příspěvky: 8
Registrován: 07 lis 2013, 01:00

#28 Příspěvek od fojman »

Ahoj, nabídka vlastne plati stále, ale zrovna před týdnem jsem obdrzel poslední hromadnou objednavku, takze ted zase nejakou dobu asi nic objednávat nebudu. Nicmene firma z Pardubic co zastupuje FARNELL (snad tim nic neporusuju) tak zasila vse z farnellovske nabídky za postovne 85Kc bez DPH. Staci si ulozit nakupni kosik do souboru a poslat jim to jako prilohu.

Uživatelský avatar
pirat077
Příspěvky: 324
Registrován: 02 kvě 2014, 02:00

#29 Příspěvek od pirat077 »

Díky! Toho asi využiju! (Dokonce ta firma následně vyřizuje i reklamace a tak podobně...)

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“