Ziadost o ban - psychosalam + vsetky jeho konta + IP adresa

Upozornění na SPAM či vážné porušení Pravidel EB, BAN (a případný UnBan) narušitelů, blokování/odblokování IP adres

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#16 Příspěvek od Killroy »

Vždycky jsem si stál (a stojím) za tím, aby se tady tohle nedělo. A za tenhle postoj už jsem si tady od některých z Vás už musel vychutnat leccos a pár do zubů by za to mnohdy ani nestačilo.. A tak mi můžete mi tak akorát, víte co..

K danému problému jsem se dostatečně vyjádřil v administrátorské části fóra, tam čekám na názory dalších modů a nějaké následné rozhodnutí. Veřejně tady nebudu už nic dalšího řešit.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#17 Příspěvek od BOBOBO »

Rozumím Ti , co bylo veřejné jsem četl a jsem Tvého názoru .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Crifodo píše: Možná 17f, možná 11b, ale mně nejde o byrokratizování odstavců, spíš o celkovou míru fair play zde. Jiným bylo znemožněno komerční prodávání vzápětí a to ani nekličkovali pod víc identitami.
Kde je limit, který se dá definovat, kromě komerčního odkazu na www stránky nebo prokazatelného podvodu ?

Teď obecně :

Pořád brbláte, když se něco omezí, hned je hysterie, že není svoboda projevu, když se nechá v něčem volnost, protože není konkrétní aplikovatelný pravidlo, je to taky špatně. Prokázat dvojí identitu na základě pouhých domněnek taky nejde, IP na to nestačí. Máte ho ignorovat a hotovo, prodavače shnilých okurek na trhu taky obejdete obloukem a nesnažíte se ho vyhánět.

Napiště konkrétní návrh úpravy Pravidel, zbytek odpovědí nechám bez dalšího komentáře. Tohle fórum je snad dost silný na to, aby ho takový "občasný" návštěvník nedokázal rozhodit.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ten nápad, že každý nabízený výrobek-součástka musí být doplněn(a) vlastnoručně vyrobeným fotem není až zas tak mimo mísu, když se to domyslí do detailu.... 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#20 Příspěvek od Andrea »

Já nevím, co furt chcete vymýšlet za novoty, ty salámovo dealerské nabídky jsou jasně komerčního charakteru takže porušují stávající pravidla. K čemu bude dvacet dalších pravidel, když se nedbá na dodržování ani těch stávajících? Bude z toho tady za chvíli stejnej kocourkov, jako v tomhle státě, tisíce zákonů na které ti "vyvolení" klidně kašlou. :?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

To jsou, jenže se na to přijde vždycky až časem, bylo by dobrý to omezit už v zárodku, toť moje základní otázka.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#22 Příspěvek od Andrea »

A co brání to vlákno smazat, když se na to přijde s odstupem? To že tu ta vlákna zůstávají bez povšimnutí moderátorů, je výsměch pravidlům. A v zárodku to může omezit jen morálka a svědomí, takže to jsou jen výmluvy.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#23 Příspěvek od Crifodo »

Kolik času je potřeba na to, abych si odpověděl na otázku, jestli nabízení nového měřicího přístroje, o kterém výrobce sám tvrdí že bude teprve uveden na trh, je komerční nabídka?
Danhardovo okomentování psychoušovy multi-identity tento nepopřel, ale poněkud mimoňsky nařkl danharda, že je ve skutečnosti fčelař, to snad nepotřebuje další hodnocení. Na Hillovo okomentování stejné IP pro psychouše a JPL následovalo mlčení.
Váhání a pečlivé ověřování faktů, aby se předešlo, ó hrůzo, neobjektivitě, je v tomto případě exluzivní a jiným podezřelým/odsouzeným se nedostalo.
Ratha sebrali se sedmi mega, přistiženého při monstr akci, zatímco Vondra se zašmelenými 250 pro kámoše z Promopro se těší obecné benevolenci. Nejsou důkazy a na to, jak vypadáme před lidma s dvojím metrem, my defekujem.
Ať se klidně umožní neřízený komerční prodej bez ověřování účelu, ale kvůli fair play pro všechny, ne? A totéž vícenásobná identita, dle libovůle dotyčného, neboť pravidla to nezakazují a během hry tuto část pravidel měnit nebudeme.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od FRANSIMOR »

ZdenekHQ píše:Ten nápad, že každý nabízený výrobek-součástka musí být doplněn(a) vlastnoručně vyrobeným fotem není až zas tak mimo mísu, když se to domyslí do detailu.... 8-)
To je to co jsem tu napsal-foto ne vlastní rukou ,ale stáhnuté z internetu.... :wink: Tedy ne v tomto vlákně,ale tady... http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=52201 .

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#25 Příspěvek od Hill »

Uživatel psychosalam má zablokovaný přístup na fórum.
Teď.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od Habesan »

Chtěl bych pogratulovat...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#27 Příspěvek od Honza_dy »

Nemá tady ještě alter ego se jménem JPL?

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od workhard »

remmindemmi - podle 🤐 příspěvků další ego.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od ZdenekHQ »

Vím o něm.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Upozornění na SPAM, porušení Pravidel EB, BAN narušitelů, blokování IP adres“