Ptákoplaš

Klasické bastlení z domácích zásob

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29692
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Na všecky veřejný škůdce působí výstražně až deratizačně ponechání mrtvoly jednoho z nich na místě - ať jsou to myši, krysy, holubi nebo poslanci ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#17 Příspěvek od MiraSt »

Tak na vrabce to moc neplatí. Jednou jsem u mých slepic kde byl kastról se žrádlem plný vrabců jednoho nááhodou trefil vzduchovkou. Bylo po něm a když tam tak ležel tak za deset minut přlákal další asi proto, že když může tam být on tak ti ostatní taky.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od forbidden »

A slepice si ho nevšímaly? Jako děcko jsem u babky taky trefil vrabce vzduchovkou a netrvalo ani minutu a z vrabce nezbylo ani pírko. Slepice ho sluply. 8O

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#19 Příspěvek od MiraSt »

Ne. Oni žijou spolu v symbióze. Jedna slípka u kastrólu a okolo deset vrabců. Nebo opačně. Jak kdy, ale občas musím vzduchovku na plašení použít. To na chvíli funguje když ten dopadnuvší brok dělá hluk.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Odpovědět

Zpět na „Zapojení ze šuplíku“