Hledám téma s dětským telefonem Tesla

Sem patří samozřejmě i přístroje s "utrženým sluchátkem"- bezdrátové, ale vždy dále s okolním světem komunikující po vedení, a to nejen ve veřejných sítích.
Pro telefony GSM a podobné máme samostatnou sekci.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#31 Příspěvek od Artaban001 »

Tak tos měl kliku i na ty pistolky :lol:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#32 Příspěvek od Crifodo »

miroja píše:Na hracku z pred viac nez 50-tich rokov si spomeniem, ale ci som rano zamkol byt, alebo auto, to uz mnohokrat ani nie ;-(
to je normální a bude se ti to stávat čím dál víc...

něco mi ty staré dederonské telefonky říkají, asi je měli u sousedů a já jsem jim je záviděl.
pak jsme doma dostali na vánoce ty jugoslávské, ale to už jsem jasně viděl jak je tam všechno "jako", protože jsem těsně před tím dostal pár sluchátkových a mikrofonních vložek a ještě k tomu jsem v knihovně objevil "Šolima" a by to jasný. Dětský telefonky se nechytaly ani kdyby měly pobočkovou ústřednu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#33 Příspěvek od p32 »

Teď jsem náhodou našel dva dětské tlačítkové telefony (červené) s rokem výroby 1984 a vytáhnul jsem z nich ploché baterie, které měly už jen 0,8 V s datem 1986. Zajímavé, že nevytekly. Do telefonů dám asi držák pro tři nebo čtyři tužkové baterie a vnuci mohou telefonovat. :lol:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#34 Příspěvek od konosuke »

to je pouzdro pro 3 tužky AA v sérii co nahradí jednu plochou 3R12
https://www.svetsoucastek.cz/pouzdro-pr ... gIqefD_BwE
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
patrikvarga
Příspěvky: 1062
Registrován: 24 dub 2007, 02:00

#35 Příspěvek od patrikvarga »

p32 píše:Teď jsem náhodou našel dva dětské tlačítkové telefony (červené) s rokem výroby 1984 a vytáhnul jsem z nich ploché baterie, které měly už jen 0,8 V s datem 1986. Zajímavé, že nevytekly.
No čo už, lepší ročník.
Přílohy
zinc.jpg

Odpovědět

Zpět na „Linkové telefony, faxy, tel. ústředny včetně domácích“