Žádost o BAN a smazání nabídek

Upozornění na SPAM či vážné porušení Pravidel EB, BAN (a případný UnBan) narušitelů, blokování/odblokování IP adres

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tucnak65
Příspěvky: 52
Registrován: 25 dub 2013, 02:00

Žádost o BAN a smazání nabídek

#1 Příspěvek od Tucnak65 »

Prosím o smazání nabídek pod nickem Tucnak65, neboť o napadání uživateli fora nemáme opravdu zájem a dobrém úmyslu jsme akorát uškodili sami sobě. Děkuji za projevenou důvěru, ale již nechceme dále takto řešit problémy a odpovídat nebo se bránit. Děkujeme za pochopení a prosím smažte nás a ZABANujte...díky

Uživatelský avatar
buddyns
Příspěvky: 588
Registrován: 05 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno [JN89GE]

#2 Příspěvek od buddyns »

Já jsem rád, že jsi ten generátor zde uveřejnil...
Na aukru jsem ho nestihl a byl skoro za dvojnásobek...

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#3 Příspěvek od fero7 »

Tucnak65 píše:Komu: fero7
Zaslal: čt červenec 18, 2013 8:10 pm
Nie je to tovar pochybného povodu...bol kúpený kedysi od fy Armat, ktorá obchodovala po revoluci s armádou...
Ved som pisal: "Ale nemyslim si ze je to Vas pripad!"a tiez som pisal: "Iba ma to tak automaticky napadlo."
Cas mas blbo, ale to tiez nemusis riesit.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Fero7, tak, prosím, buď konkrétní, takhle v tom mají všichni jen guláš, protože se sotva kdo bude hrabat ve všech nabídkách, aby zjistil, proti komu asi tak co můžeš mít. Proti všem s výjimkou Tucnaka je totiž poněkud neobvyklá formulace.
A hlavně nešťastná.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od Michal22 »

Tučňák65- hele, já nenapadnul ani tu podstatu věci, že tady něco prodáváš, natož ceny- nemáš je špatné, zlatý střed. Já sám z několika servisů koupil i třeba dostal nějaké věci- ve chvíli kdy ty servisy naznaly, že už pro ně není místo na trhu.

Jediné co mě vadí je to, co pochopil jen Hill- tvoje nabídka zabírá celý pravý sloupec, kam se já osobně (a věřím že nejen já) dívám co je zde nového. A občas se snažím i nějakou radou přispět.

Závěr- zkus ty nabídky soustředit do několika témat, v každém můžeš mít třeba osciloskopy, v dalším multimetry, generátory apod.

M.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#6 Příspěvek od fero7 »

Hill píše:Proti všem s výjimkou Tucnaka je totiž poněkud neobvyklá formulace.
Prepac, ale nic take som nenapisal!, ani to tak nevyznelo. Netusim ako si k tomu dosiel.
Bola to odpoved na SZ od Tunak65 "Vím, že to bylo na nás, ale kdyby jsi četl, tak víš, že jsme položili servis ke dnu...ale v poho...rýpej"
Jednoducho videl som vela roznych ponuk, tak som si spomenul na ten for.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#7 Příspěvek od Hill »

Projednotil jsem toto vlákno, přece jen soukromé zprávy jsou soukromé proto, aby se nezveřejňovaly.
To zmiňované nešťastné vlákno jsem bez náhrady smazal, proto zde uvádím znovu odkaz na přímý přístup k dosud nepřečteným příspěvkům.
Hoďte si ho do záložek a nebude vám sloupec na hlavní stránce chybět.
A časem se s novými tématy (nikoli tedy příspěvky) odroluje. Stejně má ten sloupec jednu nevýhodu: i když diskuse ve vláknu žije, ale vlákno bylo založeno někdy kdysi, už se znovu v tom sloupci neobjeví...

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#8 Příspěvek od fero7 »

Nevadi, zvykol som si.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

A to mne mrzí , proto jsem nerozumněl nikdy tomu , že se nesmí založit dotaz znovu , když se znovu neobjeví a noví znalí o něm nevědí . Já osobně také neprobírám jednotlivá přihlášení , ale jen pravý sloupec a z minulosti jen to , co se mi zjeví z mých účastí . Proč bych také procházel věci co mne nezajímají . Ale toto vzniklo hlavně kvůli stále jednomu nešťastníkovi .

Uživatelský avatar
Tucnak65
Příspěvky: 52
Registrován: 25 dub 2013, 02:00

#10 Příspěvek od Tucnak65 »

Děkuji všem za projevení spokojenosti a moderátorům za vstřícné a kladné jednání. Vše bude dořešeno ke spokojenosti všech. Doufám.... :wink:

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#11 Příspěvek od Killroy »

Na žádost uživatele Tucnak65 jsem některé z jeho nabídek smazal. Bude to sem dávat postupně znovu, třeba do jednoho vlákna.


A jinak vážení - když nekupujete, tak se zdržte jakýchkoliv komentářů k nabídkám (kohokoliv). Děkuji za pochopení.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

#12 Příspěvek od kovar »

Taky jsem od Tučnak65 něco koupil a jsem spokojený. Myslím, že to byly dobré nabídky a na správném fóru. Vím, že to tady není žádná burza, ale tohle sem rozhodně patřilo. Každý může jednou skončit a co s těmi věcmi? Vyházet do SD, když to může ještě nějakému začínajícímu bastlíři posloužit? Mám osobně taky plnou dílnu různých udělátek a nevím, co s tím kdo udělá, až nebudu moct opravovat. Taky bych to radši dal těm, co to budou potřebovat.
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Uživatelský avatar
mojza
Příspěvky: 327
Registrován: 01 zář 2006, 02:00
Bydliště: Frýdek-Místek

#13 Příspěvek od mojza »

Myslím, že Tucnak65 se zdejšími nabídkami udělal správně a souhlasím s kovarem. Ivan

Odpovědět

Zpět na „Upozornění na SPAM, porušení Pravidel EB, BAN narušitelů, blokování IP adres“