nabídka domény na 1 rok zdarma

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

nabídka domény na 1 rok zdarma

#1 Příspěvek od petula »

nabízím doménu na 1 rok ZDARMA. Doména musí mít koncovku .co.uk
Název domény si vyberete sami. Název musí být anglicky a musí být volný k registraci.

Na doméně si následně můžete zřídit vaše web stránky s databázemi, majly, SSL, váš eshop atd atd. To už je na vás.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#2 Příspěvek od ok1hga »

. . . a na jak dlouho je potřeba se "upsat" ?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

No, já nevím, jestli český bastlíř touží po koncovce .co.uk, bude chtít debatovat s podporou v angličtině a případně časem platit nějaké poplatky do země mimo EU.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od petula »

ZdenekHQ píše:No, já nevím, jestli český bastlíř touží po koncovce .co.uk, bude chtít debatovat s podporou v angličtině a případně časem platit nějaké poplatky do země mimo EU.
debatování s podporou o doméně není. Prostě se doména přidělí a je přidělená. Hotovo. Netuším o čem by se mělo debatovat.... Pokud vůbec, kdyby bylo o čem, pak případná komunikace je v češtině.
A nakonec, když je něco zadarmo, tak to znamená, že se poplatky neplatí. Už je to jasné, nebo ještě ne?

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od petula »

ok1hga píše:. . . a na jak dlouho je potřeba se "upsat" ?
K ničemu se neupisujete, doména se vydává obvykle na rok. Na kratší dobu nelze. Správce NIC jíi na kratší dobu totiž nezaregistruje.
Pokud měsíc před koncem ročního období nepotvrdíte, že ji budete dále dtržet, doména se uvolní a je nedostupná několik měsíců. Po několika měsících je pak již opět volně k registraci komukoliv.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Není to jasné. Většinou je to tak, že je to třeba na rok zdarma a pak zaplať. A když ne, tak šup do karantény a tma.

Já mám fakt pocit, že si z nás děláš legraci a kdo nemá doménu co.uk, tak je totální nula.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od petula »

ZdenekHQ píše:Není to jasné. Většinou je to tak, že je to třeba na rok zdarma a pak zaplať. A když ne, tak šup do karantény a tma.

Já mám fakt pocit, že si z nás děláš legraci a kdo nemá doménu co.uk, tak je totální nula.
Nejlepší je, když zůstanete na seznamu nebo emailu, či centrumu a ještě nějakých dalších, hlavně, aby byly ve správě firmy Seznam. Tam to máte gratis. Zaručeně se neošidíte. Akorát Vám už neřeknou, že monitorují Vaši poštu a mnoho majlů nedoručí a mnoho Vám nedovolí odeslat. Tyhle jejich praktiky začaly na podzim 2019 (možná už dříve, ale já je zjistil v listopadu 2019 v souvislosti s doménou seznam.cz když mi lidé psali, že nedostali můj majl a že jejich majl pro mne nelze odeslat.)
Na jaře 2020 už to postihlo další domény Seznam. Na dotaz k firmě Seznam mi odpověděli, že "takto chrání jejich uživatele před nevyžádanou poštou, hackery a nepřátelskými majly". Časem prý budou jejich uživatelé smět komunikovat jen v rámci velké rodiny Seznamováků. Bude to takový Seznamovácký intranet. Ven a dovnitř se už nikdo nedostane. Podobně jak v Číně, Severní Korei a v Rusku.
A že monitorují majly? Oni se tim ani netají. Před nedavnem na seznam.cz byl článek, týkal se nějakého odsouzení kohosi pro trestnou činnost. Redaktor Seznamovák tam psal, že Seznam o jeho činnosti věděl už dříve z jeho majlů.
Jak jinak by Seznam mohl vědět o jeho činnosti, než tak, že mu četli majly?

Resumé: nejlepší je stát se Seznamovákem. Kdo není Seznamovák, člen rodiny Seznamu, je velká nula. Stejně jak před rokem 1990 - kdo nebyl v KSČ, byl velká nula.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ZdenekHQ »

Budeš se divit, ale daleko víc emailů nedoručí třeba gmail. Zkus tam v zipu poslat BAT soubor a máš ho zpátky jak raketu. I když je to texťák. Proto na emaily s kódy používáme email.cz

Ale tada byla řeč o doméně, kde se předpokládá provoz nějaké WWW stránky, mailbox je jen jako bonus. Vůbec jsem netušil, že chceš někomu provozovat mailbox...

Působíš na mě divně. Jakoby jsme museli...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Ked sa ti z gmailu nieco vrati, to je este dobre. Bezne sa nevrati nic a mail sa nedoruci - zmizne bez stopy.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#10 Příspěvek od Crifodo »

petula píše:Časem prý budou jejich uživatelé smět komunikovat jen v rámci velké rodiny Seznamováků. Bude to takový Seznamovácký intranet. Ven a dovnitř se už nikdo nedostane. Podobně jak v Číně, Severní Korei a v Rusku.
A že monitorují majly? Oni se tim ani netají.
Připadá mi nepravděpodobné, že by kromě Seznamu, Severní Koreje, Ruska a Číny už nikdo jiný maily nemonitoroval.
Každá země uspořádáním dál než taková Burkina Faso zřizuje tajné služby, když ne stát, tak větší firmy zabývající se analýzou zákazníků a konkurence, no a strkání nosu do komunikace se nabízí samo.
Čím bohatší země se sofistikovanější technikou a disponovanějšími lidmi, tím víc možností.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“