Práčka Indesit Witp 102

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#16 Příspěvek od fredis »

MiracleSky píše:Na fotce je evidentně nafouklý kondík, sleponi.
Hlavně že ty seš ostrozrakej! :evil: O tom kondu hodinář psal a měnil ho. Zvlášť od tebe, velkého servisáka praček, co sem leze jenom tahat rozumy to sedí!
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
MiracleSky
Příspěvky: 91
Registrován: 02 pro 2018, 01:00
Bydliště: Brno - střed

#17 Příspěvek od MiracleSky »

otakarv píše:Samozřejmě všechno chápu ale před tvým příspěvkem není žádný "čerstvý" datum tak potom jakým způsobem tě to upozornilo? To mi nějak nejde na rozum.
Nic mne neupozornilo. Pročítám jakožto nový boreček všechno, dělám si úsudek o možných příčinách poruch - vysavačů, praček a i jiných věcí, protože vše se snažím opravit a poslat dál. Tam, kde mne něco zaujalo pošlu svůj postřeh, kdo ví, kdo to bude tady listovat jako já a tak rád své vědomosti poskytnu. Slouží to přece nám všem, kteří chceme vydrbat s těmi, co chtějí vydrbat s námi.
Mám radost že opravou starších spotřebičů ukousnu podíl prodaných nových šmejdů.

Uživatelský avatar
MiracleSky
Příspěvky: 91
Registrován: 02 pro 2018, 01:00
Bydliště: Brno - střed

#18 Příspěvek od MiracleSky »

fredis píše:
MiracleSky píše:Na fotce je evidentně nafouklý kondík, sleponi.
Hlavně že ty seš ostrozrakej! :evil: O tom kondu hodinář psal a měnil ho. Zvlášť od tebe, velkého servisáka praček, co sem leze jenom tahat rozumy to sedí!
Jsou tu i nervní, chápu. Tak se nevztekej, nemyslel jsem to zle. Tak nejsi slepoň, všechno dobrý.
Mám radost že opravou starších spotřebičů ukousnu podíl prodaných nových šmejdů.

Uživatelský avatar
MiracleSky
Příspěvky: 91
Registrován: 02 pro 2018, 01:00
Bydliště: Brno - střed

#19 Příspěvek od MiracleSky »

p32 píše:
MiracleSky píše:Třeba stačí toto PříspěvekZaslal: út leden 15, 2019 12:01 am
Tak si tedy počkáme na zítřek, co přijde čerstvého. :lol:
Jestli sis nevšimnul, tak zlobí GPS a automatický upgrade hodin na síti, EPG v televizi. Tak se nesměj datu, které je tu uvedeno. Svět jde do kopru a blíží se ůdajně přepólování pólů.
Mám radost že opravou starších spotřebičů ukousnu podíl prodaných nových šmejdů.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“