Nebezpečný Huawei

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#76 Příspěvek od weed_smoker »

Zkus vícevrstvou klec(sestavu krabiček,některou mezilehlou zkus oddělit igelitem) a zkus první "vrstvu" propojit s GND telefonu(obvykle - baterky).Kdysi jsem viděl video,kde to zkoušeli s AM/FM rádiem a potřebovali asi 4 vrstvy.To rádio s krabičkama(od takový tý menší až po 50l US/UK zinkovanou popelnici) přes GND propojený neměli,jestli tam dávali izolaci,to si nepamatuju.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#77 Příspěvek od Jirka »

Mně by spíš zajímala technická stránka, než politický hrátky.

Jak by takový sběr všech telefonátů/sms/dat u Huawei probíhal?
Kam by to množství ukládali a jak třídili? Kdo by to procházel a informace z toho těžil?
Kolik se uskuteční přenosů v sítích? Co by s tím marastem dělali?
*****

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#78 Příspěvek od rnbw »

Nema zmysel vsetok ten odpad ukladat. Staci predsa nainstalovat do kazdeho mobilu vhodny SW, ktory v tom odpade bude hladat nieco zaujimave (napr. podla klucovych slov) a pripadne umozni vzdialenu upravu parametrov a pristup k zariadeniu a datam.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#79 Příspěvek od Celeron »

weed_smoker píše:Zkus vícevrstvou klec(sestavu krabiček,některou mezilehlou zkus oddělit igelitem) a zkus první "vrstvu" propojit s GND telefonu(obvykle - baterky).
Proč mě radíš něco, co jsem v předešlým příspěvku odzkoušel? :roll:
Tak ještě jednou polopaticky:
1- mobil v menší krabičce Lipton normálně fungoval.
2- pokud se menší krabička s mobilem dala do větší kabičky Lipton, tak nefungoval, tedy ani nepíp. To samý pokud se malá krabička s mobilem dala do šuplete plechový registratury a nebo plechový skříňky ponku. Pokud se tam dal mobil bez krabičky, tak fyngoval.
Takže jedna plechová vrstva mobil neodstíní, dvě už jo.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#80 Příspěvek od termit256 »

Zalezi asi jak presne doleha to viko. Mam ted na stole plechovou pixlu od tohoto rumu, dekl ma takove cca 0,5cm hluboke osazeni aby sel zasunout dovnitr plechovky a tak jsem zkusil zavolat a ani tuk. Venku z plechovky mam signal na maximu. Ale je mozne, ze pokud bych mel BTS treba 200m od baraku, signal by prosel. Ja mam necely kilak a silu signalu cca -95dB

https://www.finedrams.com/ron-barcelo-i ... y-rum.html

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#81 Příspěvek od Celeron »

To osazení 5 mm má Lipton taky. Ale je možný, že ovál toho rumu lepší "těsnil" než obdélník s rádiusama na Liptonu. Počítám taky, že mobil v tý Tvý pixle byl hodně utopenej dole proti mýmu.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“