Nabízím IO z bývalé RVHP- levně (snad)

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

Nabízím IO z bývalé RVHP- levně (snad)

#1 Příspěvek od Michal22 »

Protože se sešlo více aspektů naráz, rozhodl jsem se nabídnout něco ze zásob.
Začínám TTL a CMOS obvody z bývalé RVHP.
1. V tabulce je celkový počet kusů které mám. Netvrdím, že je chci všechny prodat.
2. Cena je jen orientační, jaksi odhadnutá, ale hlavně nejvyšší možná, jakou bych po komkoliv chtěl. Pokud bude někdo chtít víc věcí naráz, slibuji slevu. A pro aktivní členy EB ještě větší :-)
3. Kdyby náhodou někdo něco chtěl, zkuste to zaokrohlit aspoň na stovku...
4. Mám v tom bordel (trochu), tak se může stát, že něco nenajdu, nebo menší množství. Ale protože to asi nikdo nebude chtít, tak je to vlastně jedno.
5. Dávám tomu čas tak 14 dní, potom to asi smažu, protože už mě nebaví furt počítat a přitom mít stejně krámů...
Přílohy
Seznam2019_A.rar
(4.78 KiB) Staženo 358 x
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
nop
Příspěvky: 158
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00

#2 Příspěvek od nop »

Psal jsem SZ mel bych zajem o ty 74181PC

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Ahoj všichni,
zájem je větší, než jsem čekal, trochu se mi to zkomplikovalo tím, že hned první zájemce má zájem o větší množství IO.
A protože jsem mu slíbil ještě další, tak to napřed musíme dát dohromady.
Tak prosím ostatní, kteří mi psali, aby měli trpělivost, pokud konkrétní IO nebude chtít zájemce č.1, přenechám je dalším přesně v tom pořadí, jak se mi ozvali (PM od nich si nechávám uložené).
A brzy sem přidám ještě další tabulky, ve kterých budou i jiné IO.

Děkuji za trpělivost.
M.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#4 Příspěvek od Kremik »

nop píše:Psal jsem SZ mel bych zajem o ty 74181PC
Bereš je všechny? Mi by stačily dvě.

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#5 Příspěvek od judeware »

ALU mám na nějakých průmyslových deskách... 8-)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#6 Příspěvek od sinclair »

Dalším "dodavatelem", až se Michalovy zásoby u některé položky ztenčí či vynulují, mohu být já.
Vše je samozřejmě nepoužité.
Bude to s největší pravděpodobností zdarma, anebo spíš nějaký, zase pro mne výhodný barter.
Za něco, čeho se potřebujete zbavit zase Vy a je Vám to líto vyhodit, jako mně ty IO..
Třeba můžem vesele měnit za TR151, či spíše ty cihlově červené, ruské odpory MLT-0,25 v hodnotách od 12k do 220k.
Už jsem tu jednou tyhle odpory poptával a tak úplně to nedopadlo.
Oni ti Rusové je totiž dělali i v jasně červeném a šedém laku, což oboje se mi vůbec nehodí.
Psal jsem, že restauruju hodně unikátní mixpult, kde původně byla osazena směs našich TR151 /které málokdo umí od TR112 rozeznat/ a těchto cihlově červených MLT-0,25. Vlivem skladování a hlavně prostředí šly téměř všechny odpory asi nad 10k úplně srát a je nutný to měnit.
A protože jde o vícevstupový pult s mnoha funkcemi, tak třeba položek 22k, 33k, 47k, 56k, 68k se tam může spotřebovat opravdu hodně, často i 50ks, třeba zrovna u 47k a 56k, co nemůžu za boha sehnat, to vím docela jistě..
Od Tesly, RVHP /tj. hlavně tedy Maďarsko-UCY a Polsko-UL/ toho mám tolik, že by z toho šlo postavit něco opravdu velkého..
Dozajista tam budou i nějaké interesantní a vzácnější obvody, jako třeba MH74141.
Jak píšu, primárně zde vůbec nejde o peníze, byť jen symbolické, ale spíše o výměnu za to, co zase marně sháním já.
Když už na něco narazím, tak je to v šedým provedení...
Po TR151 už jsem se definitivně pídit přestal. Je to bohužel tak, že i když je lidi doma ve větších množstvích mají a jsou jim vlastně k prdu,většina je nepozná od alfanumericky značených TR112..
Sepisovat ty IO ale nebudu - je toho tolik druhů a počtů, že bych to dělal týden. Nejlíp bude napsat, co je potřeba či co se shání.

Abychom si rozuměli - nechci Michalovi nijak konkurovat, ani lézt do zelí, to ani omylem!
Jen upozorňuju na to, že u mne je toho též velké množství a aby byli uspokojeni všichni zájemci, mohu tímto způsobem vypomoci.

Uživatelský avatar
nop
Příspěvky: 158
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00

#7 Příspěvek od nop »

To kremik ne nepotrebuju je vsechny 8 by mi jich stacilo,to judeware byl by jsi ochoten je pripadne vypajet a prenechat? Pripadne meli by jste nekdo k nim 74182? Vice asi v SZ at to tu neplevelime

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“