Měřák VN (přesunuto)

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#16 Příspěvek od pepik9 »

Taky by bylo dobré ujasnit si, co je VN a co VF.

Uživatelský avatar
martinq
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Bydliště: u Pøíbrami

#17 Příspěvek od martinq »

LIMITY PRO VF POLE

2 až 30 GHz

před r. 2000

4,3 V/m (na základě 30 letého výzkumu Státního zdravotního ústavu Praha)

po r. 2000 61 V/m, zaměstnanci 137 V/m

Zpráva NRL č. 13 vydaná v r. 2002: závažným důvodem k zrušení vyhlášky 408 (platná před r.2000) však byla nemožnost uvést používání mobilů do souladu s limity, stanovenými v tétovyhlášce.

Nyní MZ odpovídá na dotazy občanů, proč byly limity zvýšeny, že staré limity byly vědecky neudržitelné !!!

Změna v roce 2015 na 61 V/m ef (tj. špička 86 V/m) zaměstnanci 137 V/m ef (špička 193 V/m)

!! Nenápadné zvýšení malou gloskou v textu, že hodnoty jsou efektivní !
Malinká značka ef v novém vládním nařízení znamená změnit původně špičkovou hodnotu na efektivní (tj. vrcholová se posune na 1, 4 násobek, a číslo zůstává opticky stejné). Dále „zpřesněné výpočty“ od. r. 2015 podle NRL vedou k nižším hodnotám, tudíž umožňují vyšší expozici.

Díky tomuto skoku z bezpečného vyzářeného výkonu po dvaceti letech měření a sledování, jsme se katapultovaly na mnohonásobné hodnoty.

Je to z přiloženého pdfka 12.pdf. Ty hodnoty by měly být ještě cca zdvojnásoběny, pro mobilní HD TV a super rychlý internet, který se jako první má spustit v pokusné stanici (králíkárně) BABIŠOVO S.R.O.


Co mi vše leze do pokoje. V ulici rovnoběžné s mojí jsou na střeše domu antény GSM, wifi a kdovícoještě, vzdálenost cca 350 metrů. Na kostele je to samé od konkurence. Nad kostelem je vyhlídková věž s tím samým, antény otočeny zády ke mne. Spektrum těchto antén je známé.

Kdesi u hranic s německem (cca 20 km od našich hranic) je radar, který měl být v Brdech. Radar se pomalu otáčí a směrem kterým vysílá a přijímá jde kvanta energie. Radarů je v Evropě několik stovek. Těch nejsilněších s dosahem tisíce kilkometrů je do deseti (co vím tak skandinávie, Německo a západní pobřeží Pyrenejsého poloostrova).
Další bych čekal na jjižním cípu Itálie - Sicílie a v Turecku, ale o těch nevím.

Radar se muže v kombinaci s těmi z letišť či meteorologů zamířit do konkrétního bodu a spusit nevratné procesy v biologických organismech.

Jak lze toto kombinovat s všudypřítomnými stožáry na GSM zatim nevím.

V meilu od prodejce elektrožroutů je vše na BT či wifi, ovládání oken ve skleníku, robot na mytí oken, podlahu, tiskárna s wifi i BT, router s dvěmi AP na 2,4GHz i 5GHz, TV, xbox s 2 wifi či BT ovladači, k tomu třeba i Nintendo swith, které má 4 x ovladače s wifi či BT, dovedu si představit, že zdravý spánek a rozum v hlavě v domácnosti s touto výbavou nebude nalezen.

Když si namaluji toto vše v mém okolí s tečkou uprostřed (já) chci se dobrat k číslu, kolik dnes na mne mířilo vyzářeného výkonu. POdle mne by taková tabulka měla být k dispozici z nějakého výzkumného ústavu. Nic takového jsem bohužel nenašel.

Na El.pole doma mi stačí nějaký z těchto měřáků.
https://www.gigahertz-solutions.de/en/c ... gKQMfD_BwE

Na ty VF a VN (semtam dopadne na Zemi i VF + VN pole z výbuchu vzdálené hvězdy, či při výronu - erupce naší hvězdy - Slunce), bych rád něco co mi ukáže kolik toho přiletělo, jaké intenzity, z kterého směru a přibližné frekvence.
Přílohy
12.pdf
Vyhláška a změny.
(109.55 KiB) Staženo 108 x

Uživatelský avatar
martinq
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Bydliště: u Pøíbrami

#18 Příspěvek od martinq »


Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od PavelFF »

martinq píše:..........dovedu si představit, že zdravý spánek a rozum v hlavě v domácnosti s touto výbavou nebude nalezen....

Co znamená zkratka VN?

Používáš mobilní telefon nebo ses ho zřekl? Předpokládám, že zřekl. Abys nekázal vodu a přitom pil víno.

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Panda38 »

PavelFF píše:Co znamená zkratka VN?
Přece "Vysoké Nrekvence"! 8O

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#21 Příspěvek od PeteBurns »

martinq píše:Radar se muže v kombinaci s těmi z letišť či meteorologů zamířit do konkrétního bodu a spusit nevratné procesy v biologických organismech...
Presne tak, zial v tebe sa uz ocividne spustili, takze uz niet cesty spat ;)
martinq píše:Při výronu bych rád něco co mi ukáže kolik toho přiletělo, jaké intenzity...
V tomto pripade je to jednoduchsie, mozes si to robit pred zrkadlom, pripadne nahravat na video - potom uvidis aj mnozstvo aj intenzitu tvojho vyronu ;) :lol: :twisted:

Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#22 Příspěvek od Soemtron »

martinq píše:Byly ponechány uličky na projití :D :D :D
Chtělo by to foto.
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#23 Příspěvek od ZVUK2000 »

martinq píše:Měření doma a v okolí domu.
Ale bez "Příkazu B" NESMÍTE MĚŘIT :)

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#24 Příspěvek od weed_smoker »

Bez příkazu B se k VN ani neleze,pokud není viditelně,uzamčeně a na podpis vyzkratovaný dodavatelem energie,kterej to po ukončení prací zas odemkne,odzkratuje a pozapíná.Když vyplní papíry a zaklopí mříže,zavolá chlapům do rozvodny,aby to pustili.Pokud se na VN něco měří,pak obvykle měřákem v provedení dřevce(jako zkoušečka,vyprošťovací hák nebo vypínací tyč),kterej se uzemní a měří se s tim zpoza mříží nebo z plošiny.
BTW.s VF je dneska rušno okolo 5G,prej je to dost nezdravý a vysílače se musej dávat nahusto,aby se zajistilo slíbený pokrytí a rychlosti.Podle některých autorů(hlavně okolo beforeitsnews.com) jde dokonce o síť určenou pro stroje,ne pro lidi(ty má podle "iluminátů" stroj nahradit(umělá inteligence/transhumanismus/singularita),protože je poslušnější,nepotřebuje odpočívat,nevyptává se,drží hubu,nestávkuje,nemnoží se bez kontroly,nechce plat ani pojištění,stačí mu jen energie a suroviny).Mezi autory,co píšou a vedou přednášky proti 5G patří i Dr.Richard Alan Miller.
I ten Elon Musk už jednou někde prohlásil,že jsou jenom 3 cesty přežití člověka - a)vzhůru(kolonizace a teraformace vesmírných těles),b)pod zem(podzemní základny a kryty) a c) do singularity(předsmrtná kopie mozku a nahrání do paměti stroje/na server nebo v raný fázi umístění mozku se životní podporou do stroje,podle "iluminátů",posthumanistů a transhumanistů platí "singularita=nesmrtelnost").

Uživatelský avatar
martinq
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Bydliště: u Pøíbrami

#25 Příspěvek od martinq »

Řízení metabolismu ruší už železobetonová střecha.

V AR 1991-02 zmínili zvyšující se rušení velmi citlivých přístrojů a zvyšující se počet vysílačů na TV a radio.


https://uloz.to/!lFMGa02Cr7kt/smog-ar-91-02-44-jpg

https://uloz.to/!h1N52V7VC37f/smog-ar-91-02-45-jpg

Komu se líbyl soubor 12.pdf připojím i jiný zdroj informací.

https://uloz.to/!8k3QXG0fCqOB/kazdodenn ... adiace-pdf
Přílohy
Železobeton a imunita.
Železobeton a imunita.

Uživatelský avatar
martinq
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Bydliště: u Pøíbrami

#26 Příspěvek od martinq »

weed_smoker píše:B VN něco měří,pak obvykle měřákem v provedení dřevce(jako zkoušečka,vyprošťovací hák nebo vypínací tyč),kterej se uzemní a měří se s tim zpoza mříží nebo z plošiny..
Představu mám přibližně - odfiltrovat (ignorovat) TV a radio "multiplexi", předpokládám že mají konstantní frekvence i výkon. Na anténách mít nastavenou frekvenci v uzkým pásmu a v případě "blesku" či průsečíku z antén mimo běžné vysílání by mělo dojít k vychýlení nastavených antén (cívek) a následnému zápisu této špičky na zapisovači.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#27 Příspěvek od PavelFF »

OK. Jak ale převedeš výchylky antén na zapisovač se šesti pisátky? Zapisovače přece reagují na elektrický proud. Mám sice doma mechanický zapisovač teploty a vlhkosti vzduchu s bimetalem a s vlasy, ale ten se nehodí.

Uživatelský avatar
martinq
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Bydliště: u Pøíbrami

#28 Příspěvek od martinq »

PavelFF píše:OK. Jak ale převedeš výchylky antén na zapisovač se šesti pisátky? Zapisovače přece reagují na elektrický proud. Mám sice doma mechanický zapisovač teploty a vlhkosti vzduchu s bimetalem a s vlasy, ale ten se nehodí.

Konstantní elektromagnetické pole by bylo bez zápisu. Zajímají mne špičky a změny (nad nastavenou úroveň) elektromagnetického pole.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#29 Příspěvek od PavelFF »

Jasně. Anténa(antény) se pohnou jen v případě špiček a změn. Ale jak převedeš mechanický pohyb antény na zapisovač. Zajímá mě technická stránka věci. To máš vymyšlené?

Uživatelský avatar
martinq
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Bydliště: u Pøíbrami

#30 Příspěvek od martinq »

Přímo mechanicky ne. Spíše naladit dva konce na sebe těsně k hranici sloučení (interakce) a v případě pulsu toto místo "dotovat" a tímto udělat zápis.

Řešení jsem spíše očekával tady. Jak již někteří postřehly nemám elektro vzdělání.

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“