Acer Extensa 5220 - problém s instalací wifi

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

Acer Extensa 5220 - problém s instalací wifi

#1 Příspěvek od NOHITS »

Dobrý den, koupil jsem si tento notebook, nainstaloval na něj Win XP, nainstaloval všechny ovladače až na jeden. Problém je následující:
Windowsy najdou integrovaný Wifi adaptér jako síťový adaptér, a když se snažím nainstalovat ovladač

napíše mě to nejdříve:
The driver files you wish to remove will not be removed will not be removed as the corresponding card is not inserted

a poté :
The device may not be present or could have been ejacted/unplugged from the system. Inesert or reinsert Now

Nevím co s tím a ještě když zapnu tlačítkem wifinu tak mě to napíše:

Bezdrátová síť LAN aktivní


tak nevím.
Děkuji za rady

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od Standa99 »

To tam davas ovladac z toho prilozeneho CD? Ty jsou pouze na Vistu. Jukni na jejich FTPko ftp://ftp.acer.cz/notebook/extensa_5220/driver/ .

To ze se na displeji indikuje zapnuti-vypnuti, je jenom reakce na ten spinac.

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od NOHITS »

nene mám stáhlý originální ovladače pro XP od aceru, ale děkuju za příspěvek, na jiných webech po mě neštěkne ani pes :-(

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od Standa99 »

A jaky ovladac tam strkas? Ovladace jsou k dispozici Atheros, Broadcom a Intel. Pokud je tam LAN Broadcom, tak tam bude i bezdrat Broadcom. A stahni ho z toho FTP ftp://ftp.acer.cz/notebook/extensa_5220 ... 5.5_XP.zip . Ted jsem instaloval 5210 a ta to mela takhle.

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od NOHITS »

Standa99 píše:A jaky ovladac tam strkas? Ovladace jsou k dispozici Atheros, Broadcom a Intel. Pokud je tam LAN Broadcom, tak tam bude i bezdrat Broadcom. A stahni ho z toho FTP ftp://ftp.acer.cz/notebook/extensa_5220 ... 5.5_XP.zip . Ted jsem instaloval 5210 a ta to mela takhle.
Děkuju moc, mě to totiž furt podstrkovalo ten Atheros a potřeboval jsem Broadcom.

Bokorys

Acer Extensa 5220 zvukova karta

#6 Příspěvek od Bokorys »

Mam stejny problem se zvukovkou. Stahl jsem ovladace z webu aceru (Audio_Realtek_v5.10.0.5423_XP), ale po instalaci nefunguje. Setkal se s tim nekdo? Je to ten spravny ovladac?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“