Franta Hlava ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hrnous
Příspěvky: 470
Registrován: 25 pro 2005, 01:00
Bydliště: Valašské Klobouky

Franta Hlava ?

#1 Příspěvek od Hrnous »

Onehdá po mně chtěl jeden začínající flaškobastlíř nějakou inspiraci pro začátek, tak sem ho odkázal na staré dobré hlava.webpark, no omlátil mi to o hlavu, že nic takého neexistuje, a ono fakt, web archiv tvrdí, že už to pár let neexistuje. Neví někdo, jestli to zabalil jeho web, nebo dokonce i sám Franta ?

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#2 Příspěvek od sinclair »

Myslíš toho Frantu Hlavu, co valil třeba stowattový zesilovače s PL509, střílel výstupáky pro ně úplně od pasu jak kovboj? A PL509-kám sypal do g1 -110V všem stejně a bez možnosti aspoň nějakého srovnání Ik?
Nezlob se, ale takovým HiFi se nejde moc uživit. Já vím, že měl v Kromzlu nějakou poslechovku, měl tam i onačejší věci. Lidi tam odsud odcházeli vždycky plný zážitků, ale skoro nikdo nic z toho nekoupil, protože to byla klientela, co na to ani neměla. To je pak těžký..

Uživatelský avatar
Hrnous
Příspěvky: 470
Registrován: 25 pro 2005, 01:00
Bydliště: Valašské Klobouky

#3 Příspěvek od Hrnous »

No, některé věci měl řešené trochu specificky, to nepopírám, ale dost "soplákům na učňáku" tím webem ukázal, že to jde i s elektronkama a né jenom s KáDéčkama :)

Uživatelský avatar
mirku
Příspěvky: 198
Registrován: 15 čer 2006, 02:00

#4 Příspěvek od mirku »

... nasměruj kamaráda na stránku níže a hlava se mu rozskočí ... :-D

http://ampslab.com/vintage1.htm

Uživatelský avatar
Hrnous
Příspěvky: 470
Registrován: 25 pro 2005, 01:00
Bydliště: Valašské Klobouky

#5 Příspěvek od Hrnous »

To už ho můžu poslat k Jogisovi, http://www.jogis-roehrenbude.de/

Uživatelský avatar
Ondras_Ch
Příspěvky: 171
Registrován: 04 bře 2017, 01:00
Bydliště: Úpice
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Ondras_Ch »


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“