Sháním Hra Nu pogodi - display

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#16 Příspěvek od weed_smoker »

Problém je v tom,že emulátor je zadara a uwarezí si ho kdekdo a originál HW verze je čim dál tim dražší a čim dál hůř se shání.Takže už to má nějakou cenu se pokusit to opravit,sběratelů hraček a her je dost a cena časem jenom poroste.
BTW.Napadlo tu už někoho udělat novodobou repliku klidně all-in-1 z nějakýho ARMu a LCD např.z N3310 v.1 nebo i s barevnym třeba z N95i :?: Byl by z toho dobrej článek do AR (ale počkat s tim na konkurs,pokud se pořádá a přiložit i *.HEX,to zvedá případný umístění blíže vítězům).

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#17 Příspěvek od PeteBurns »

Napad je to zaujimavy, problem je dnes ten, ze ARM ma kazdy v mobile vratane kvalitneho velkeho LCD, pricom v kurze su hry ako PUBG ci War Robots a podobne, dost pochybujem, ze by mal niekto v plane hrat Nu pogodi :lol:

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#18 Příspěvek od Artaban001 »

Kdo jste někdo hrál originální "Vajíčka", tak jste si mohli všimnout, že to pořadí, jak slépky snáší ty vejce jsou vždy stejný - proto se ta hra dala "naučit". V režimu A se mi podařilo "přetočit počítadlo" - Po 999 se na displeji objevila nula a hrálo se od úplnýho začátku.Pokaždý při 200 a 500 se mazaly chyby a "polochyby" - když Ti spadlo vejce a zrovna koukal zajíc z vikýře. Po slepu jsem nahrál tuším že kolem 50 bodů. Taky si pamatuju, že v klidovým režimu ta hra slabě bzučela.
Na androidním a možná i jiným "trhu" je sice takových aplikací nespočet, ale málokterá se drží toho originálního průběhu hry.

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#19 Příspěvek od milous2 »

Artaban001 napsal:
"V režimu A se mi podařilo "přetočit počítadlo" - Po 999 se na displeji objevila nula a hrálo se od úplnýho začátku"
Tímto mu děkuji za zodpovězení mě utajené informaci,konkrétně co se stane po překročení onoho scóre "999"
Kdysi jsem s dcerou soutěžil,kdo z nás tuto metu překoná. Při dovršení 999-ky jsem "padl"na třetí chybu :oops: Dalšími pokusy jsem se k oné hranici,přetočení počítadla už nikdy nedostal.
Hru už nenajdem,pochopitelně :lol: Holce táhne za 17.dní na 34. jar.
Pěkný víkend,všem.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“