Problem s MP3 prehravacem SENCOR

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Umbror
Příspěvky: 12
Registrován: 20 bře 2007, 01:00

Problem s MP3 prehravacem SENCOR

#1 Příspěvek od Umbror »

Ahoj mam MP3 prehravac SENCOR a pokazde jak ho spustim a dam Play tak se mi sekne nebo jede ale dela to takove pazvuky jako kdyz je vybita baterie(uz jsem vyzkousel 5 novych baterii a porad to same).Ale kdyz zapnu jen radio tak jede v pohode.!Prosim o radu co s tim dekuju

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#2 Příspěvek od jano2 »

to,že si tam dal baterie nove,neznamena,že boli aj dobre.Maraj za prevadski!
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Uživatelský avatar
Umbror
Příspěvky: 12
Registrován: 20 bře 2007, 01:00

#3 Příspěvek od Umbror »

Vsechny jsou dobre...!!!A nyvic jsou kazde jina znacka(to by byla velka nahoda ze by byli vsechny spatne)..opravdu jsou dobre.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Lukas-Peca »

Mně něco podobného provádí discman Orava (děsný šmejd) - při přehrávání MP3 se zvuk podivně kousal, občas discman zamrzl. Teď když přehrávám MP3 a stisknu jakékoliv tlačítko, tak se discman okamžitě vypne. Při přehrávání klasických audio CD je vše v pohodě. Dále to umí přehrávat video CD (propojí se to s televizí), ale tam se to kousá tak intenzivně, že je úplně nepoužitelný. Je napájený z adaptéru... S MP3 přehrávačem to sice nemá moc společného, ale je vidět, že podobné problémy nejsou u takto levných značek neobvyklé.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Vyzera to ako nejaky problem s napajanim.

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#6 Příspěvek od Deather »

Lukas-Peca píše:Mně něco podobného provádí discman Orava (děsný šmejd) - při přehrávání MP3 se zvuk podivně kousal, občas discman zamrzl. Teď když přehrávám MP3 a stisknu jakékoliv tlačítko, tak se discman okamžitě vypne. Při přehrávání klasických audio CD je vše v pohodě. Dále to umí přehrávat video CD (propojí se to s televizí), ale tam se to kousá tak intenzivně, že je úplně nepoužitelný. Je napájený z adaptéru... S MP3 přehrávačem to sice nemá moc společného, ale je vidět, že podobné problémy nejsou u takto levných značek neobvyklé.
Tak tu Oravu som mal aj ja.A cim skor som sa jej zbavil.Mala totiz biedny zvuk,veeeelmi casto mrzla(co uz bola aj na reklamacii a neuznali to.Dovod neuznania je vraj mrznutie vazeliny na mechanike.V tom case bola totiz zima.)Dalej aj ten obraz stal za h*vno.
Takze od Oravy ruky prec.
AD:Ta chyba nie je sposobena baterkami,ale skor samotnou pamatou prehravaca.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#7 Příspěvek od Honza_dy »

Podle vícero názorů dospívám k závěru že SENCOR = VELKEJ problém! Pokud je možnost zkus přehrát firmware přehrávače a jinak to hoď do kýble a zainvestuj do lepší značky. Pohledej zde jestli nenajdeš opravený firmware: http://www.sencor.cz/download.aspx

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Lukas-Peca »

rnbw: dělá to, i když je napájený z jakýchkoliv baterek

Prostě Oravu, Sencor, Teslu a další šmejdy :smash: :smash: :smash: NEBRAT! :smash: :smash: :smash:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

BTW: baterky schovej a použij jinak, playera hoď do koše...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#10 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 18:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#11 Příspěvek od Honza_dy »

kondik píše:
Lenze ludia su nepoucitelny :cry:
Víš jak to je. Sencor má dobré funkce, designově to taky není špatný a HLAVNĚ TA CENA!!! Teď jsem v práci rozmlouval kolegovi koupi autorádia Sencor, trvalo mi to dva dny!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Ono vždycky strašně záleží na tom, jakej kousek se chytí - jestli se v něm sejdou tolerance tak, aby se vzájemně vykompenzovaly, nebo se sečtou a způsobí totální kolaps. Vyskytuje se to v určitém počtu případů u všech značek, včetně těch špičkových - u těch je procento zmetků většinou minimální... Bohužel u SENCORa je těch kousků s velkým rozptylem tolerancí většina - a odhalit je před nákupem umí asi jedině Óbrvěštec s křišťálovou megakoulí.... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Lukas-Peca »

Ten můj discman se vypínal kvůli špatnému kontaktu na snímání otevřených dvířek. Při stlačení tlačítka se rozpojil a vyplo se to. Už funguje.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“