Cena STK

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
witt
Příspěvky: 501
Registrován: 01 dub 2018, 02:00

#46 Příspěvek od witt »

p32 píše:
Rolan píše:.....tak to při opětné TK bylo stále levnější než přes servis, kde si vymýšlejí cokoliv jen aby z toho měli prachy.:wink:
Přesně. Pro mě je osobní přítomnost na STK neocenitelná z toho důvodu, že technik se mnou vždy probere reálný stav vozu - co je potřeba výhledově opravit a naopak co sice není dokonalé, ale smysl to řešit nemá. Když už to musím zaplatit, tak ať z toho alespoň něco mám. Servis už má poněkud jinou motivaci a tomu pak odpovídá i jeho výstup.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od Jenys »

Přesně tak jak píše witt, taky mám rád, když se můžu pod auto podívat z kanálu, který doma nemám, jak to tam vše vypadá. Sice mám doma nájezdy jen na jednu nápravu, ale to používám, jen když je tam něco potřeba udělat a je to dost nekonfortní. Zatím tady na STK, na Černém Mostě je to docela dobré a s techniky se dá domluvit bez úplatků. Když je nějaký problém, tak mi to řekne a hned nevyhodí. Na tuhle STK chodím už od roku 2005 a je to blízko a dobré. Zatím mi vše prošlo. Třeba i špatně svítící světlomety mi tam seřídí :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“