Státní správa nemůže být za porušení GDPR trestána .....

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#31 Příspěvek od masar »

JiriTom píše:...Jinak zdrojem informací je i štítek na obalu toaletního papíru, jasně...
Jde jen o to, jest-li je považuješ za "objektivní a pravdivé". Pokud je ale nečteš, nebudeš ani vědět, kolik stojí... :D

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#32 Příspěvek od JiriTom »

Tak až ho budu potřebovat, přečtu si o tom něco (na balíku asi, že ?), ale myslím, že tam píšou pravdu... :) :)

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#33 Příspěvek od masar »

Ano. A pokud si je nepřečteš, nebudeš informován. :wink:

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#34 Příspěvek od JiriTom »

Máš recht, i když v tomto případě je mi to na hov.no... :)

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#35 Příspěvek od Sandal »

BOBOBO píše: Však ne nadarmo Budil píše :
Nad poměry a na úkor budoucnosti si podle mého názoru rozhodně nežijeme. Naopak, vzhledem ke svému pracovnímu výkonu, nasazení a kvalitě a produktivitě práce a ve srovnání s jinými evropskými národy by si obyvatelé České republiky zasloužili výrazně vyšší mzdové ohodnocení.
Proto si taky přivydělávám, protože můj zaměstnavatel už neohodnocuje mojí práci tak nějak přiměřeně k mému výkonu a tomu co v práci dělám.
Když vemu občas nějaký kšeftík, tak se ohodnocuju sám a lidi kupodivu rádi zaplatí i dost peněz za dobře provedenou práci.Na to právě můj zaměstnavatel kašle.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#36 Příspěvek od rnbw »

masar píše:
JiriTom píše:...Jinak zdrojem informací je i štítek na obalu toaletního papíru, jasnì...
Jde jen o to, jest-li je považuješ za "objektivní a pravdivé". Pokud je ale neèteš, nebudeš ani vìdìt, kolik stojí... :D
Ceny vytlacene priamo na obaloch som videl naposledy v Kès. Alebo sa uz tento sposob vracia?

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#37 Příspěvek od masar »

Speciálně pro rnbw doplňuji: "nebudeš ani vědět, kolik stojí..., pokud to tam bude uvedeno." :wink:

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#38 Příspěvek od jirkati »

Budu se opakovat - absolutní pravda neexistuje.
Pravda je totiž výhradně a pouze filozofická kategorie.
Existují tisíce pravd relativních a je jen na příslušné skupině lidí, kterou z nich budou po dohodě považovat za lepší a kterou za nepravdu.
Dokonce i celá matematika závisí na dohodě o hodnotách čísel. Vždycky si vzpomenu na vynikajícího matematika na VŠ, profesora Skálu, který nám hravě dokázal, že tvrzení, že 1 + 1 = 2 je jen formální dohoda. Každý si to může ověřit derivací a integrací daného výrazu.
A stejně platí dohoda o pravdách. Prostě každý máme své pravdy (ty jsou samozřejmě relativní) a zpravidla nejsou kompatibilní s pravdami jiných lidí.
Takže ty zdejší hádky jsou zpravidla pouze jakési absurdní divadlo. A jeho součástí je logicky vzájemné napadání, což je součást každé divadelní frašky.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#39 Příspěvek od Celeron »

Mě by celkem zajímalo jako nestranného pozorovatele, co by se stalo kdyby se aktéři tohoto vlákna setkali osobně v jedné místnosti.
Odhaduji, že asi vůbec nic, protože to, co dovolí anonymita internetu si face to face nedovolí nikdo. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Jenys »

To záleží na povaze zúčastněných lidí a také zda jsou to pruďasové. Je už dávno zmámé, že se lidi kvůli politice pohádají a někdy i poperou. Už ve Švejkovi se říkalo: "politika je svinstvo" :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#41 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#42 Příspěvek od Hill »

>> Celeron a Jenys: jak se ukázalo na jiném fóru, po srazu by se většina začala k sobě chovat slušněji a vstřícněji i na internetu. Přijeli by totiž jen ti, kdo opravdu chtějí, v dobré vůli by se zase rozjeli... jen ta místnost s ubytováním pro 50 až 70 lidí se po republice musí zajednat nejméně půl roku dopředu. I když, pravda, před nějakými 8 lety nás bylo jen 26. Ale každý půlrok to přibývalo aý k těm sedmdesáti. Průměrná návštěvnost 8 srazů za poslední 4 roky 61 lidí. Jo, někteří jezdí v páru, někteří s sebou berou děti, což je fenomén mezi bastlíři nepříliš rozšířený.
Ony ty vztahy mezi fóristy dostanou jakýsi jiný rozměr, když se znají osobně.
Nevzpomínám si, že by někdy došlo ke konfliktu, ale taky jsem některé srazy musel vynechat pro jiné povinnosti, třeba jsem jen u toho nebyl. Ale ani řeč o tom nebyla.

EDIT: bylo tam po ránu moc překlepů, tak jsem to opravil
Naposledy upravil(a) Hill dne 16 črc 2019, 07:22, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#43 Příspěvek od BOBOBO »

Jo jo Jardo , už před lety mi bylo jasno , že jeden člen mne neuhlídá .... :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#44 Příspěvek od BOBOBO »

No předevčírem jsem byl přijat do spolku šedesátníků a tak už to třeba nebude tolik třeba .

Uživatelský avatar
microlan
Příspěvky: 1646
Registrován: 09 kvě 2017, 02:00
Bydliště: Kósek vod Brna

#45 Příspěvek od microlan »

Čo si predstavujete pod pojmom bědněji?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“