Státní správa nemůže být za porušení GDPR trestána .....

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
ok1in
Příspěvky: 141
Registrován: 06 kvě 2010, 02:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od ok1in »

BOBOBO píše:No předevčírem jsem byl přijat do spolku šedesátníků...
Tož to je na místě veliká gratulace :!:
Automatizace - PLC, HMI, měniče, pohony...

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#47 Příspěvek od fredis »

JiriTom píše:Prosba pro moderátory fóra:
Udělejte něco s tím rudým trollem bobo, zase jenom vkládá statě (COPY - PASTE) z Parlamentních listů. Samozřejmě je možné namítnout - nečti to. Sorry, existují určité hranice a nerad bych, aby se v ČR opakoval rok 1948. Tyhle typy lidí to tehdy prováděli...

A nebo PL považujete za věrohodný, objektivní a pravdivý zdroj informací ? :wink:

GPRD: ono se to časem obrousí, samozřejmě k tomu bude (mimo jiné) nutno UBRAT NA ANONYMITĚ projevu uživatelům internetu...
Co tu nacvičuješ?! Neztrácej čas chozením na EB... Budeš mít čas chodit demonstrovat :lol: :lol: :lol: :lol:
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#48 Příspěvek od JiriTom »

A co nacvičuješ ty ? Opět někoho k něčemu nabádáš. Polopatisticky: nabádáš mě, abych neztrácel čas chozením na EB. A já ti odpovídám: proč, EB se mi líbí a je to velmi cenný zdroj informací, někdy i zábavy. :)

K té mé citaci: rozhodně nemířím na bobo, ale na OBSAH toho, co sem vkládá. Jen jsem chtěl upozornit moderátory, že sem pasíruje celé statě z webu (PL), který podle mě (a myslím nejen podle mě) vykazuje prvky dezinformačního webu. A je tedy divné ty statě tady nechávat viset...

Jinak: demonstrovat můžeme chodit spolu, počítám že nebydlíme daleko od sebe. Akorát by jsme asi demonstrovali každý za jinou věc... :) :wink:

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#49 Příspěvek od masar »

JiriTom píše:K té mé citaci: rozhodně nemířím na bobo, ale na OBSAH toho, co sem vkládá.
JiriTom píše:Udělejte něco s tím rudým trollem bobo,...
Tak pane myslivče, tomu se říká "jelen, do pr..le střelen". :wink:

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#50 Příspěvek od fredis »

Není co dodat...
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od Jenys »

Hill píše:>> Celeron a Jenys: jak se ukázalo na jiném fóru, po srazu by se většina začala k sobě chovat slušněji a vstřícněji i na internetu.
Jardo, to máš pravdu, ale asi tam nejede BoBo a Ekk.R dohromady, nebo jiní podobní. Protože nevěřím, že by nedošlo k nějakému dohadu. Můžu se mýlit, což je přeci lidské :) No já jezdím na srazy HRČS a tam je to taky dobré, i když tam ale nepřespávám. To co píšeš o tom, že na srazu by se lidé chovali jinak, mě evokuje k tomu, co vidím s našimi pejsky, za plotem by jiné sežrali a když je vezmeme ven, tak se očuchají a jdou si hrát :lol:

Jezdíte tu někdo taky na tyto akce HRČS :?:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“