Identifikace konektoru

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#16 Příspěvek od fredis »

A taky bude! :lol:
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

Dnes dorazilo zboží od Mause objednaný ve čtvrtek. Docela fofr.
Bylo to na dobírku, cena skoro trojnásobná, co jsem si spočítal při objednání. No zaplatil jsem, potřebuji to.
Po rozbalení typově vše odpovídá, kromě počtu kusů. Dutinky do konektorů jsem chtěl 3 balení (jedno je po 10 kusech), přišlo mě 30 balení. :roll: Jsem zvědavej, co paní Ylona odpoví.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#18 Příspěvek od sinclair »

Můžu potvrdit, Mausel je super, mají výhradně značkový, nebo prověřený záležitosti za přiměřený ceny i poštovný. Co zrovna má čekací dobu, tak na to sami upozorní, když to já přehlídnu, což je supr.
Jestli tenhle způsob distribuce - v malým a dobírkou za kačky - zachovají, tak v nich vyroste zdatná konkurence těm zatraceným šmejďákům jako GM, GES, PS a podobným.
Farnell je na drobný nákupy přeci jen drahý a TME jsou nespolehliví Poláci..
Zkuste si třeba v GESu koupit BF256 či 2SK170, co Vám dodají.
Kousíček plastu do tvaru TO92, z něj koukají 3 vývody, ale co je uvnitř, to ví jen ten rejžák, co to bouchal někde ve vlhký boudě..
Jakejkoliv výkoňák v GM dostanete zásadně ve 2. či 3. generiku, o třetinu levnější než originál. Ten originál si u nich musíte extra objednat a to celé balení.
Podle GM český zákazník kvalitu nechce, chce záměrně levný šmejd.
Přeloženo: Na značkovým výkoňáku zdaleka tolik nevyvaříme, jako na generiku od rejže, co stojí do 50c, ať je to cokoliv kovovýho. Hlavně to ale vyhoří brzo, takže si ještě rádi přiběhnete pro další, protože jste mladej, nezkušenej a myslíte si, že je to Vaše vina, že odešel...
Insider z GM se zas rozpovídal Kubáčovi :D

Už i ten Lhotský stojí za prd. Ještě před 10 lety, když to stálo finančně za to, tak se snažil sehnat i nemožný. Tehdy to fakt uměl a sehnal.
Teďka už jen přeprodává s marží šmejd těch výše uvedených.

Držím těm Mauselům palce, ať se jim to vyplácí a je z toho taková česká filiálka Mouseru.

Uživatelský avatar
Balt76
Příspěvky: 183
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Rakovník

#19 Příspěvek od Balt76 »

Tak to jsi vlastně vydělal. Máš 10x víc zboží jen za trojnásobnou sumu. A jak to teda vlastně funguje? Ceny zůstávají Mauserovské? A kolik bylo poštovné, případně balné nebo jiné manipulační poplatky?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#20 Příspěvek od Celeron »

No ono v tom bylo ještě pár dalších věcí, takže to je jen zdánlivej výdělek. Navíc co se samotnejma pinama...

Porovnej si to sám:
Položka na Mouseru 179228-6 5,23 bez DPH
292253-6 17,47 bez DPH
Pokud ti to nenajde, dej před číslo položky 571-

Manipulační poplatek je 120,- bez DPH
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Součástky“