nová pneu do velocipédu

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#16 Příspěvek od konosuke »

místní obchodníci dealeři dodávají pláště a duše Kenda nebo CST Almelo (čina) no tak buď z toho moudrý, člověče
ale, dneska velký okruh v okolí bydliště (10km) nový plášť zkusmo absolvoval, dohuštěn na benzínový pumpě motorovým kompresorem na plnou deflaci - jak má přibližně být
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#17 Příspěvek od milous2 »

konosuke napsal :"ještě mě napadlo zmodifikovat krček tlakový láhve CO₂ 1-2 kg (pro potravinářské účely) k dohušťování pneu,"

Tak tady pozor !
Já, osobně doposud sháním výrobek družstva Abner,který vyráběl
vypouštěcí ventil na kyvetové bombičky 150 gr. CO2 pro nafukování duší. Když se zjistilo, že duše nafouknuté CO2 postupně řidnou,podnik ABNER Moravská Třebová,jej přestal vyrábět.
Mě by to nevadilo,potřebuji to k jinému účelu. Kdyby se to někomu doma válelo,rád odkoupím.
Obrázek redukce:
Přílohy
příklad  1.JPG
příklad  2.JPG

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#18 Příspěvek od Pikofarad »

konosuke píše: monterpáky
Tady je koupíš a ráfek ani pneu s duší neutrpí :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#19 Příspěvek od konosuke »

plastové ? a není to přípravek "destroy after ones use" ? ale faktem jest že dnešní duralový ráfek není to co ocel originál dán z fabriky, pro zajímavost jde o italskou Beretta jako ta známá zbrojovka
no nápad to je, děkuji za odkaz
milous2: ano oxid CO₂ dává s vodou slabou sice ale kyselinu což se může podepsat na životnosti duše/pláště, leda tak prázdnou nádobku natlakovat tím dusíkem nebo argonem - neutrální plyny pro technické využití v průmyslu
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#20 Příspěvek od Pikofarad »

Neboj kono,plast je kvalitní,už je mám cca 10let,výhoda je,že se dají zaaretovat za špici a demontáž pláště je bez nutnosti třetí ruky

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#21 Příspěvek od konosuke »

zapůjčené kovové montpáky jsem ohnul v ruce jako žížalu (nejsem extrémně silný, naopak) materiál plech ocel asi ze starých obalů sardinek
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#22 Příspěvek od PeteBurns »

Za tu cenu kupis na Aliexpress antikorove, tie nezohnes ;)

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“