Propojení UPS s PC

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#16 Příspěvek od stefan31 »

To Kocur:
- PRM700i je od výrobcu LUCENT, je plne kompatibilná s UPS APC SU700RMI2U, driver skús tu: http://www.apc.com


Stefan31

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

Mohol by si mi to poslat?

#17 Příspěvek od jEti »

To Stefan31, stale je to aktualne ale neviem ako sa k tomu dostanem, lebo moje schranky maju cca 10MB :( mohol by si mi to niekde umiestnit odkial by som si to stiahol?
Mozem sa ta este spytat, ze co vsetko k tej UPS mas?
Ja mam len tu UPS stanicu, dokonca bez baterii, ale to sa uz riesi.. Jednu uz mam ale potrebujem dve..
K tomu kablu: tento ma byt 1:1?
Mam popis jednotlivych vyvodov, tak mi to vyznieva tak, poprípade bude prekrížený PIN1 s PIN2. Mam pravdu?

Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

#18 Příspěvek od Kocur »

Tak bohužel pro mě jsem nic nenašel na APC.Všude vyžadují napsat sériový číslo UPS a že to zřejmě pošlou.Já mám originál software APC CS 350/500/650 i s manuálem a je mi to k ho..u,tak kdyby někdo potřeboval nechám za nákupní cenu 10Kč+poštovný.Nemá ten software pro mou UPS náhodou někdo?

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#19 Příspěvek od stefan31 »

To jEti: ak poskytneš mailovú adresu, tak Ti to tam pošlem, aj ked na viackrát, alebo len ten driver, ktorý potrebuješ /napr.na OS/2 Ti zrejme netreba a pod./,
- používal som túto UPS na NOVELL v.3.11 pre server a kábel bol použitý pôvodne pribalený - ten ale nemám,
- UPS mám, ale bez batérií - momentálne nie je používaná,
- vlastním aj orig.dokumentácie, ale skener nie ........

To Kocur: chcelo by to kontakt na firmu, ktorá opravuje APC u Vás / na Slovensku sídli fy. v Košiciach/ a títo by Ti urèite pomohli. Myslel som aj záruèné opravy a nie vymieòaèov batérií......

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

Software k APC SU700Rmi2U

#20 Příspěvek od stefan31 »

To Kocur: http://www.apc.com/tools/download/index.cfm - tu by to šlo stiahnut, treba sa zaregistrova￾, nie je potrebné S/N UPS-ky.......

Or Filter By Hardware:

Select a Product Name: zadaj Smart-UPS
Select a Part Number : skús SUA750RMI2A

Stefan31

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od jEti »

To stefan31:
- Mne treba len Win9x ovladac.
- Ten kabel by sa zisiel aspon prepiskat ze odkial kam ide, ale ked nemas tak aspon ak by sa ti dal ten software.
- Mail taky vacsi je na kuko24@azet.sk, ale ak sa ti da tak to napr. poposielaj po nejakych disketovych balikoch v rar..
- Ak by si mohol tak mi odpis ten kusok ako sa maju zapajat baterie, lebo ked som si to prekladal z angliny vznikla blbost :(
Potrebujem len tu cast v ktorej je v akom poradi sa maju zapajat cerveny, cierny a sedy kabel.

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

UPS

#22 Příspěvek od Mourek »

Pokud vím tak kabel k UPS APC se liší i podle typu UPS. snažil jsem se to změřit šlusmetrem odkud kam to vede a zle jsem narazil, naměřil jsem tam odpory a polovodičové přechody (diody?) Pitvu konektoru jsem nedělal takže tam může být cokoli.
Bavím se o UPS s konektoremCanon9 u nových je tam RJ konektor na jednom konci a USB na druhém, ten je jednoduchý.
U těch Canonů (jako COM1) se navíc u kabelu rozlišovalo jestli je to pro WIN nebo Novell.. Nevím jak je to dnes , ale dalo se to koupit v servisu APC , v praze Modřanech,Barrandova (přesná adresa na webu APC) asi za 250. A soft šel vymámit ze zastoupení APC taky pokud se nepodařilo ho stáhnout, měli tenkrát bordel na webu. Jinak stačí registrace

Uživatelský avatar
rob_brno
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2012, 02:00

propojení PC s APC SUA1000I(má i usb)

#23 Příspěvek od rob_brno »

At nezakládám nové téma:

Potřebuju se dostat h-terminálem do ups s deskou 640-7732h, 3.6G ale klasickým ser.káblem(s popiskem 940-0024C) to nekomunikuje. Když propojím ups s pc klasickým usb(ups má klasický usb konektor, ne ten RJ45), tak sice windows doinstalují driver a reagují na vyp-zap 230 do ups, ale terminálem nevím jak se dostat do ups a ani utilita APCUPSd informace z ups nezobrazuje.

Je třeba pro tuto desku jinný ser. kabel?
Nebo dá se h-terminálem připojit přes usb nějakou emulací usb jako COM-portu?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“