Jakou externí vypalovačku

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

Jakou externí vypalovačku

#1 Příspěvek od otakarv »

Zdravím všechny přítomné. Na mém notebooku se mi pokazila DVD mechanika a jelikož i synovi pomalu také na jeho notebooku odchází tak jsem se rozhodl že si pořídím externí a kdo bude potřebovat něco vypálit tak si jí prostě půjčí.
Moc se v tom neorientuji tak bych potřeboval poradit od zkušenějších, proto se tu na vás obracím s prosbou o radu jakou si koupit aby mi dobře sloužila.
Již dávno jsem nic nevypaloval ale syn občas potřebuje vypálit mapy do navigace a tak. Já bych potřeboval přeinstalovat notebook z DVD.
Trochu jsem se již poohlížel po internetu a našel jsem tyto: DVDRW/RAM Lite-On eBAU108 USB externí slim bílá
VERBATIM Mobile DVD ReWriter USB, čierna (53504)
HITACHI LG - externí mechanika DVD-W/CD-RW/DVD±R/±RW/RAM GP60NB60, Slim, Black, box+SW

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#2 Příspěvek od ace_ventura »

Těch možností je více a každý bude mít jiný pohled na věc. Já osobně tyto mechaniky moc nemusím, vlastně je to stejná konstrukce jako ta v NTB.
Pokud toho vypalování bude víc, rozhodně bych bral externí 5,25" mechaniku. Nebo sehnat starší externí box a mechaniku si vložit dle libosti. Takto mám BluRay vypalovačku v boxu s USB 3.0 a v pohodě vypaluji vše.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Vymen si mechaniku v notebooku. Na bazosi sa rozpredava plno vrakov notebookov. Vzdy su vadne dosky, mechaniky su dobre a nikto ich nekupuje.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “