Sony KDL-40R455D

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Televizor ma externy zdroj 19,5V. Menic pre podsvietenie je asi ta cast vlavo na doske.

Uživatelský avatar
standamajka
Příspěvky: 219
Registrován: 14 led 2005, 01:00
Bydliště: Tábor

#17 Příspěvek od standamajka »

jezevec píše:Jedno nechápu, nemáš napájení pro měnič podsvícení a řešíš signálovou desku.
A co jiného bych měl řešit když je to vše na jedné desce externí zdroj to snad ne?

Uživatelský avatar
standamajka
Příspěvky: 219
Registrován: 14 led 2005, 01:00
Bydliště: Tábor

#18 Příspěvek od standamajka »

rnbw píše:Vrazil by som tam nejake dve tlmivky. Dokonca su tam pripravene pady vedla tej zahady.
vyzkouším a dám vědět a asi to tak bude jinudy se tam to napětí nemůže dostat ale až zítra

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od jezevec »

standamajka píše:
jezevec píše:Jedno nechápu, nemáš napájení pro měnič podsvícení a řešíš signálovou desku.
A co jiného bych měl řešit když je to vše na jedné desce externí zdroj to snad ne?
Jak mám asi tušit jestli je to čínský šrot se zabudovaným nebo externím zdrojem. Já to nemám na stole a hledat to na netu se mi nechce.

Uživatelský avatar
standamajka
Příspěvky: 219
Registrován: 14 led 2005, 01:00
Bydliště: Tábor

#20 Příspěvek od standamajka »

Tak TV chodí jak má jinak v tom čtverečku jsou skutečně dvě cívky 2x dva závity na společném jádru jak byly přes sebe tak se zkratovaly a přerušily.Zkoušel jsem tam dát jiné tlumivky ale kmitalo podsvícení tak jsem tam dal 0.2 odpory a jede to.Jinak moc dík všem
Dovolím si jen malý dovětek k jezevci když chci poradím když ne přejdu to od Tebe bych to opravdu nečekal.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“