AUKRO - má nìkdo dobrou èi špatnou zkušenost?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od stepa »

Carel píše:To stepa.Máš pravdu jsem kréten,moje chyba,ale neodrazuji ,ani nechci dělat negativní reklamu Aukru a prodejcům.Byl to jen můj příspěvek k tématu,to snad dnes mohu.Už to víckrát neudělám. :oops: P.S. Jsem ještě ze "staré školy"zvyklý poslouchat tot.režimu.
Ne v pohode, rikej co chces, je demokracie ne(aspon myslim)? Jenom mi prislo ze si brecel na spatnem hrobe :)

ad delka aukci: kazdy neleze na aukro 1x denne, ale treba 1x za tyden az 14 dni.

Uživatelský avatar
vombat
Příspěvky: 744
Registrován: 18 srp 2005, 02:00
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od vombat »

Já na Aukru sem tam nakupuju, povětšinou věci od kterých ani funkčnost nečekám (části starých rádií, někdy rádio apod.) a potom literaturu.Jediná nevýhoda, alespoň pro mě je, že se věci musí poslat poštou, což je automaticky o 50 až 200Kč víc, o chování pošty k balíku ani nemluvě. Jinak celkem dobré zkušenosti.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Lukas-Peca »

mě hlavně hrozně jebe to, že se tam někdy nezobrazujou obrázky (asi přetížený server, samozřejmě to dělá hlavně u těch nejzajímavějších aukcí) - za to bych je pověsil za koule do průvanu :kop:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od stepa »

To neni pretizenym serverem...to je tim ze se jim tam pokazdy neco pos*re...a to za to chteji jeste platit :evil:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“