Česká televize

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#106 Příspěvek od sinclair »

Zapomněls, že i ti menší kulaci jsou krytí takovou mlhou firem, že ji jenom tak nerozeženeš.
Hlavní kulak je skrytý za mrakem asi tak bambiliónu dýmovnic různých barev.
I když tím fízl nějak, třeba v dýcháku proběhne, tak za tím oblakem to stejně nakouří do betonové zdi, jak se ostatně často i děje..:D
Zapomněls, že všeci ti "správní hospodáři" ala Bém, Janoušek, Grygárek a podobní, jsou nejmíň o parník před fízlem?:D
Fakt by mě zajímalo, jak ČT legalizuje zisky z reklamy-nereklamy? Ze zákona to dělat nesmí, jenže tam v tom zákonu o ČT schází ta správná slovíčka.
Zelený hajzl už nějakou dobu řve i odtamtud, v HiFi kvalitě a nikomu to nevadí, sponzoruje nás a basta, jděte se vycpat.
Když znění zákona o ČT a přítomnosti viditelné reklamy změníte, řekneme si ročně třeba o 2-4-6G navíc. To chcete? :D

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#107 Příspěvek od xsc »

sinclair píše:Fakt by mě zajímalo, jak ČT legalizuje zisky z reklamy-nereklamy? Ze zákona to dělat nesmí, jenže tam v tom zákonu o ČT schází ta správná slovíčka.
Boha jeho, přečti si ten zákon. Pořád tady píšeš ptákoviny. ČT v omezené míře reklamu vysílat smí, jsou různá pravidla pro každý program. Příjmy z reklamy jsou asi 200 mega, i to lze najít na jejich webu. Bývaly až jedna miliarda, než se o to přihlásili soukromníci v marné naději, že jim to spadne do klína. Nespadlo...

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#108 Příspěvek od Pikofarad »

Ale za co utratí,to už dohledat nejde.Jak poukázal Soukup,všechna důležitá data jsou začerněna.Platí je koncesionáři,tak by měli vědět kde ty prachy skončí.Není to pakatel,7miliard je i dnes slušný balík
Reklamu vysílají ve skryté podobě,např pár sekund se objeví sponzor pořadu.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#109 Příspěvek od xsc »

Soukup poukázal na kraviny. Pokud to ČT zákon nepřikazuje, tak to ani zveřejňovat nemůže. Kdyby poslanci neřešili kraviny, tak by mohla být kontrola přes NKÚ případně zveřejňování smluv dávno v zákoně (a nic by se tím nezměnilo, nebo má snad někdo pocit, že třeba na ministerstvech, kde je kontrola NKÚ již dlouho, je hospodaření v pořádku?). Jenže peníze jsou fakticky jen záminkou, cílem je TV ovládnout, ne řešit účetnictví. Vždyť to by pak kontrola dělala problém i těmto soudruhům...
Sponzoring pořadu používají všechny TV. Zjevně tím současný zákon neporušují, protože to už by Nova a Prima intervenovaly u velké Rady (RRTV). Jenže Nova s Primou to používají taky...
Kellner (opět) kupuje Novu, to si teprv užijeme reklamy...

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#110 Příspěvek od Pikofarad »

Jen taková drobnost,komerční tv nedostanou z koncese ani desetník.Tak žijí jen z reklamy.ČT bere miliardy ,utrácí je za něco,nevím co.A ještě má málo Program čt1 je holá bída,sem tam na čt2 se něco povede
Když nechce zveřejnit svůj rozpočet,ať se zruší tv poplatky a mohou si vysílání zakodovat a kdo bude mít zájem,a těch asi moc nebude ,si ten brak zaplatí

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#111 Příspěvek od xsc »

Dokážeš pochopit, že aby ten rozpočet zveřejňovala, musel by jí to ukládat zákon. To není o tom, jestli chce nebo nechce, účastníkem smlouvy jsou dvě strany a ta druhá po tom určitě netouží.
Ale Soukupovy plky zjevně působí... Hlavně že on kritizuje, ale o penězích, které se tam lijí přes bývalou CEFC, dnes CITIC, radši nemluví.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#112 Příspěvek od Pikofarad »

Je jen dobře,že Soukup do toho šije.A potrefený husy kejhaj a podávají na něj trestní oznámení.Jde jim o kurefsky dobrá korýtka.Jestli Soukup inkasuje soukromý kapitál,jeho byznys.Nebere VEŘEJNÉ peníze

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#113 Příspěvek od xsc »

To si jako vážně myslíš, že do Barrandova státní čínská firma leje přes soudruha Tvrdíka prachy jen tak nezjištně? :roll:
Pokud něco podporuje SPD, KSČ, Foldyna a podobní, nic dobrého z toho vzejít fakt nemůže. Pokud tedy nechceš mít místo ČT Sputnik...

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#114 Příspěvek od Pikofarad »

Čínská firma státní či soukromá ať si investuje třeba do nápoje neviditelnosti,mne zajímá kde končí mých 135kč dobrovolně povinně měsíčně odevzdaných

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#115 Příspěvek od xsc »

Tak to jo. To je to umění nevidět, co nechci...
I ti komanči jsou vlastně fajn a určitě to dělají jen kvůli kontrole hospodaření...

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#116 Příspěvek od Jimmi2 »

Pikofarad píše:Je jen dobře,že Soukup do toho šije...
Ty fakt sleduješ Soukupa.....? 8O
I když... v posledních pár letech mám obavu, že tenhle hnůj sleduje půlka národa. A bohužel mu i věří :(
Naposledy upravil(a) Jimmi2 dne 19 říj 2019, 17:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#117 Příspěvek od Pikofarad »

Jimmi2 píše:Ty fakt sleduješ Soukupa.....?
To se nesmí??Aby mi nepřišla obsílka.Sleduji i Moravce,když je mi zima

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#118 Příspěvek od p32 »

Jo, někteří sledují jen Jílkovou.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#119 Příspěvek od bu2520 »

jak se říká " pravda je jen jedna a tu mám já"

Uživatelský avatar
microlan
Příspěvky: 1646
Registrován: 09 kvě 2017, 02:00
Bydliště: Kósek vod Brna

#120 Příspěvek od microlan »

že se tenhle hnůj půlka národa.
Důsledek inkluze, nebo zlobí klávesnice?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“