Česká televize

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#121 Příspěvek od ok1hga »

Jimmi2 píše:
Pikofarad píše:Je jen dobře,že Soukup do toho šije...
Ty fakt sleduješ Soukupa.....? 8O
. . . ne
Přílohy
soukup-gump.jpg

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#122 Příspěvek od Jimmi2 »

Pikofarad píše:
Jimmi2 píše:Ty fakt sleduješ Soukupa.....?
To se nesmí?? ...
Smí. Ale nebývá to dobré vysvědčení :wink:

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#123 Příspěvek od nekmil »

"TV Soukup" - asi to v kabelovce mám, ale přiznám se, že si netroufám to naladit. Ti co kritizují ČT se dívají na které stanice? :D

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#124 Příspěvek od masar »

Asi na ty, co si netroufáš naladit. :wink:

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#125 Příspěvek od Pikofarad »

Jimmi2 píše: Ale nebývá to dobré vysvědčení
Na koho se mám obrátit co sledovat abych prošel s vyznamenáním ?

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#126 Příspěvek od bu2520 »

inu musíš se zeptat těch správných lidí co mají ty nejsprávnější názory a oni ti poradí, které zprávy jsou ty nejlepší.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#127 Příspěvek od p32 »

No, občas se na toho Soukupa dívám a nestydím se za to. Jen trouba nepřizná, že se někde musí poučit o tom, co se děje. Zvláště, když v tu dobu je na ostatních stanicích ještě větší blivajz, na který ti "nesoukupovci" čumí jak na svatý obrázek. A to o nich není také moc dobré "vysvědčení". :lol:
A abych pravdu řekl, tak na Jílkovou vydržím koukat asi tak 5-10 sekund než to přepnu dál. Kolik z vás na ni kouká celý pořad? :wink:

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#128 Příspěvek od xsc »

p32 píše:Jen trouba nepřizná, že se někde musí poučit o tom, co se děje.
A to myslíš vážně? Soukup, který hlásá právě to, čím je zaúkolován, rozhodně nemluví o tom, co se děje. Ale co chce hradní sebranka, abysme si mysleli, že se děje.
Na Jílkovou se nedalo dívat ani na Nově ani na ČT. Zajímalo by mě, kdo tam tu babu drží.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#129 Příspěvek od p32 »

xsc píše:
p32 píše:Jen trouba nepřizná, že se někde musí poučit o tom, co se děje.
A to myslíš vážně? Soukup, který hlásá právě to, čím je zaúkolován,
Jistěže, ale problém je spíše u tebe s pochopením, proč. Když se ty kecy a žvásty nedozvíš normálně, tak se je dozvíš u Soukupa. Prej, já tam totiž mrknu tak na minutku, když přepínám kanály a jsem rád, že na záchodě není ani Soukup a ani Gott. Tam je klid.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#130 Příspěvek od bu2520 »

ještě že existují kovaní odborníci, kteří jsou bohorovní a vědí jaký názor je ten správný. Soukup je podle mě psychopatický narcis, ale na druhou stranu měl a má koule na to pozvat si opravdu celé spektrum politiků a nejen těch správných a vybraných těmi správnými médii. A poku chci vědět co opravdu řekl a jak to myslel prezident, tak bohužel nemám jinou volbu.Protože ta správná demokratická média překládají prezidentova slova a hlavně význam toho co říká do svého pohledu. Ale což už jsem tyhle politruky jednou zažil, prostě typově stále stejní lidé.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#131 Příspěvek od p32 »

bu2520 píše:Soukup je podle mě psychopatický narcis, ale na druhou stranu měl a má koule na to pozvat si opravdu celé spektrum politiků a nejen těch správných a vybraných těmi správnými médii.
Přesně tak. Já se občas (a fakt tam vlastně vůbec nelezu) divím, kdo všechno se tam u něho objeví. Takže to asi nebude tak zakázaný pořad. Prostě mu to jde, ale nelze z toho posuzovat, že všichni, co k němu přišli, tak jsou kre téni. :lol:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#132 Příspěvek od sinclair »

A teď si představme, že ty čtyři kanály Soukupovi dokonce i vydělávají. Neumím si představit, že by někdo provozoval 4 TV kanály jen tak, pro zábavu, sebeprezentaci, nebo prezentaci názorů Hradu.
Vychází mi z toho, že nějakou sledovanost to teda mít musí, pokud mu firmy zadávají hafo reklamy, objevuje se tam mluvčáček, sám prezident, ale i lidi z úplně opačného politického spektra.
Taky se na to občas podívám a to ze stejného důvodu, jako p32 - když je všude jinde ještě větší hrůza, ale americká či německá.
A ani si nemyslím, že by Soukup byl úplně blbý /je to myslím právník/.
Pokud mu teda mysl vyloženě nedeformuje nějaká chemikálie, nebo vrozená psychická vada. I to je možné a napadlo mě to už párkrát, když jsem pozorně sledoval jeho sólové výstupy, bez obecenstva. Takový to všelijaký pomlaskávání mezi slovy, divný pomrkávání a pohled jakoby daleko za objektiv...
Pokud to tímhle není, tak potom nejspíš dobře ví, co dělá.
Nám ostatním třeba může jeho přístup připadat divný. Ale platí si to sám a po nás nechce ani kačku.
Je i možný, že to všechno okopíroval odněkud, kde se to už osvědčilo, fakt nevím. Na zahraniční a malé kabelové TV nekoukám.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#133 Příspěvek od masar »

Řekl bych, že názory Soukupa moc lidí nezajímají, spíše názory těch, koho si do studia pozval. A navíc to bývají lidé (obvykle politici), kteří v daný čas ovlivňují "neuralgické" události. A ti Soukupovu televizi zviditelňují. V podstatě určitá protiváha Moravcovým pořadům.
:wink:

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#134 Příspěvek od xsc »

sinclair píše:A teď si představme, že ty čtyři kanály Soukupovi dokonce i vydělávají.
Nevydělávají a většina jeho firem je zadlužená až po uši. Byl rád, když byl v černých číslech, pokud vysílal Majora Zemana. Co začal s tou svou šou, spadla mu sledovanost, tím i příjmy z reklamy. Ale zase se objevil z hradu dohozený čínský "investor". Jarda Tvrdík už to zařídil... Po nás sice nechce ani kačku, ale ti číňani to pro jeho modré oči nedělají, vyberou si to přes hradní bandu jinde. Když číňani odejdou, ta TV končí. Pokud se tedy nezopakuje ukrajinský zázrak a z virtuálního premiéra se nestane ten skutečný :-)

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#135 Příspěvek od termit256 »

sinclair píše:A teď si představme, že ty čtyři kanály Soukupovi dokonce i vydělávají...
Ne, nevydelavaji a nikdy ani nevydelavaly. Ta firma je neustale ve ztrate, v zisku nebyla ani jeden rok. Kumulovana ztrata je uz kolem miliardy korun. Je priznacne jak hradni kaspar tihne k krachujicim podnikatelum. Je to televizni i lidsky odpad.

edit: xcs byl rychlejsi :-)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“