Vtipy, vtipné články a odkazy V

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Dík za odkaz, je to tenhle - já to asi 3x zkusil "ghůghlovsky pojmenovat" a vždycky mi to vyhodilo nějakou jinou 3,14čovinu ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Přílohy
fix-problem.png
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

A jedna "odveta" ...
Přílohy
384534096_Kund.jpg.ff89a88285bc2bd688f0217aa91f1907.jpg
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#18 Příspěvek od kokun »

Včera v Blesku:

Ptá se myška mámy myši:
"Co to je, ten jed na myši?"
"Víš, to je něco moc ošklivého.
Něco jako kočka v prášku ..."
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
fifiju
Příspěvky: 400
Registrován: 05 zář 2010, 02:00
Bydliště: u Kyjova

#19 Příspěvek od fifiju »

nevím kam jinam to dát. zase se tento otřepaný vtip dnes objevil ... https://tech.instory.cz/833-vyrobci-ele ... kapsu.html

Uživatelský avatar
divous
Příspěvky: 161
Registrován: 08 říj 2010, 02:00
Bydliště: ValMez

#20 Příspěvek od divous »

Obrázek

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#21 Příspěvek od kovka »

Doktor babičce :
Babi dlouho jste u mě nebyla !
Nemohla jsem pane doktore, byla jsem nemocná.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak to je přesně jak já. Zásadně tam chodím zdravej.

Když jsem si před lety stěžoval na solidní třídenní křeče v zádech při viróze, že jsem sotva vstal a vždy spatřil téměř všechny svaté, tak jsem se dozvěděl, že to byla asi chřipka a mám být rád, že se na ni i umírá. A bylo vyřešeno. Když jsem si pak vydupal rozborku krve, navíc po 5 letech, otázka byla "Má to vůbec smysl?". :twisted:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od PotPalo »

1. Pokiaľ neumieram, nebudem zbytočne obťažovať lekára.
2. Pokiaľ už umieram, tiež s tým nebudem obťažovať lekára, už mi aj tak nepomôže.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#24 Příspěvek od Hill »

"Pane faráři, pane faráři, mám syna!"
"Dobrá, a jak mu budeš říkat?"
"Tygr, důstojnosti".
"Tygr? To přece není jméno pro kluka..."
"A co by ne? Když se nějaký Papež i nějaký Tolstoj mohli jmenovat Lev, tak proč ne Tygr"?
"Protože to není v kalendáři, synu. Dej mu nějaké normální české jméno, prosím..."
"Co třeba Nazdar? Sousedovic kluk se jmenuje Sláva, tak ať to není úplně stejné."
"Tak jsme to nemyslel synu, vždyť Nazdar také není v kalendáři. Ale je tam spousta i slavných českých jmen, třeba Boleslav..."
"Vyloučeno, důstojnosti! V Boleslavi jsem minulý týden dostal přes držku.
To radši, ať se jmenuje Nymburk!!!"

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od jura80 »

ZdenekHQ píše:Tak to je přesně jak já. Zásadně tam chodím zdravej.

Když jsem si před lety stěžoval na solidní třídenní křeče v zádech při viróze, že jsem sotva vstal a vždy spatřil téměř všechny svaté, tak jsem se dozvěděl, že to byla asi chřipka a mám být rád, že se na ni i umírá. A bylo vyřešeno. Když jsem si pak vydupal rozborku krve, navíc po 5 letech, otázka byla "Má to vůbec smysl?". :twisted:
Buď rád, že nepatříš k nám, co jsme přechodili boreliózu a po letech Ti to nezačalo dělat potíže. Dověděl by ses, že borelióza je samoúzdravná, nic nedělá, chronická neexistuje (těsně po rok a půl trvající léčbě kombinací Minocyklin, Azithromicin, Plaquenil mně pořád ještě prokázaly PCR testy borelie v krvi, takže evidentně existuje a dost těžko se dá léčit). Taky, kdybys držkoval, dostal bys na dva nebo tři týdny Doxycyklin a pokud by to nestačilo, byl bys poslán na psychiatrii.
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od jura80 »

Něco z mojí hlavy:

"Dobrá" hospodyně pro pírko přes plot skočí a pokouše ji sousedův pes, načež před psem uteče rychle pryč a bez pírka. Udá souseda, že si na vlastní zahradě nezajistil psa, a ten platí pokutu 2000 za přestupek proti ob. soužití. Neb za blbou hlavu "vždycky" trpí především ti druzí. To naštve souseda a udá ji za vstup na cizí pozemek. To protože tupě věří, že za blbou hlavu trpí celé tělo dobré hospodyně.

Tímhle vždycky všem vykouzlím úsměv. Osobně neskáču pro pírka, ale radši přemýšlím, kde se dají ušetřit opravdu zajímavé částky bez újmy na komfortu a wo tom to je. Někdy se i ukáže, že jde zajistit lepší komfort a současně při tom ušetřit nemalý peníz. Žádný plot nebo pírko. Pírkem jen ztratím čas, který by se dal věnovat k přemýšlení nad skutečným a pořádným spořením peněz.
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od jura80 »

Hill píše:"Pane faráři, pane faráři, mám syna!"
"Dobrá, a jak mu budeš říkat?"
"Tygr, důstojnosti".
"Tygr? To přece není jméno pro kluka..."
"A co by ne? Když se nějaký Papež i nějaký Tolstoj mohli jmenovat Lev, tak proč ne Tygr"?
"Protože to není v kalendáři, synu. Dej mu nějaké normální české jméno, prosím..."
"Co třeba Nazdar? Sousedovic kluk se jmenuje Sláva, tak ať to není úplně stejné."
"Tak jsme to nemyslel synu, vždyť Nazdar také není v kalendáři. Ale je tam spousta i slavných českých jmen, třeba Boleslav..."
"Vyloučeno, důstojnosti! V Boleslavi jsem minulý týden dostal přes držku.
To radši, ať se jmenuje Nymburk!!!"
Nechcu bét protivné, ale, poslušně hlásím, držky, boleslavi, nymburky, ba ani pobožnost mě nechytla... :p
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#28 Příspěvek od Achab »

jura80 píše:Nechcu bét protivné, ale, poslušně hlásím, boleslavi, nymburky, ba ani pobožnost mě nechytla... :p
Pro ten případ je verze s cigánem na civilní matrice:

"Dežo, už máš päť synov Dežov, daj mu volaako ináč."
"Pánko úradník, tož mu dajme Bangladéžo!"
"Ale Bangladéš je republika..."
"Tož mu dajme Marcin."
"Dežo, veď aj troch Marcinov už máš."
"Tož mu dajte Vrútky, je to na jednéj trati!"

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#29 Příspěvek od kevin_mitnick »

Ze stejnyho soudku:

Dezo jde krtit dceru.
"Jake ji dame jmeno?" pta se farar.
"Zilina" odpovi cikan.
"Ale Dezo, to nemuzeme udelat" vysvetluje farar.
"Ne? A proc? Vzdyt syny jste mi pokrtili. Jeden je Martin a ten druhy Mikulas..."

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od jura80 »

Achab píše:
jura80 píše:Nechcu bét protivné, ale, poslušně hlásím, boleslavi, nymburky, ba ani pobožnost mě nechytla... :p
Pro ten případ je verze s cigánem na civilní matrice:

"Dežo, už máš päť synov Dežov, daj mu volaako ináč."
"Pánko úradník, tož mu dajme Bangladéžo!"
"Ale Bangladéš je republika..."
"Tož mu dajme Marcin."
"Dežo, veď aj troch Marcinov už máš."
"Tož mu dajte Vrútky, je to na jednéj trati!"
Díky.
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“