Ultrazvuková čistička

Tato sekce je určena pro diskusi o dílenském vybavení, tedy o nářadí, pomůckách a přípravcích, převážně tedy povahy mechanické, nikoliv elektrické

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
adamscho
Příspěvky: 105
Registrován: 22 dub 2016, 02:00
Bydliště: Liptovský Hrádok
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od adamscho »

Ano urcite je to ta ista cinska "sekta". PS ale ta cena ? neskus to.. :?

Uživatelský avatar
gaminn
Příspěvky: 104
Registrován: 25 zář 2019, 02:00

#17 Příspěvek od gaminn »

Já jsem zatím 100% spokojený. Přemýšlím ale, jestli nemám udělat preventivní opatření v elektronice a nevyměnit elektrolyty, diody, tranzistory...

Jinak plošňák zaprasený od tavidla po 5 min v IPA a čističce jako nový. O tom se mi se starým ultrazvukem ani nesnilo :)

Taky pokus s hliníkovou folií - kus alobalu je už po 15 sekundách v nové čističce děravý jak řešeto. A celkem pravidelně po celé ploše.

Uživatelský avatar
adamscho
Příspěvky: 105
Registrován: 22 dub 2016, 02:00
Bydliště: Liptovský Hrádok
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od adamscho »

Verim ze to bude OK ....... Pomerame uvidime . A ak nieco nebude ok tak cinanom napisem a verim ze to opravia . Oni na hodnotenia daju a ak das zle a k tomu koment . koniec :D PS a takto ich ucime.. najprv len vedeli pestovat rizu. :D

Uživatelský avatar
gaminn
Příspěvky: 104
Registrován: 25 zář 2019, 02:00

#19 Příspěvek od gaminn »

Já když jsem zjistil, že čistička zdaleka nemá udávané výkony, tak jsem byl celkem rozladěný a myslel si, že čistička nebude pořádně fungovat. Tak jsem prodejci poslal fotky s wattmetrem, kde bylo jasně vidět, kolik čistička žere při ultrazvuku (o 20 % méně než deklarováno) a při topení (o 40 % méně) s tím ať mi vrátí čtvrtinu ceny. A on to zcela bez řečí udělal. Nechápu, jakou na tom má ještě marži... Pak jsem ale čističku vyzkoušel a vzhledem k tomu, že čistí fakt skvěle, tak mu ten refund zase pošlu z velké části zpátky. Číňany je potřeba podporovat, nemají zase tak špatné výrobky :)

Odpovědět

Zpět na „Dílenské vybavení, nářadí, pomůcky, přípravky“