Dotaz ohledně mizení příspěvků

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

Dotaz ohledně mizení příspěvků

#1 Příspěvek od Maskot »

Mohu vědět proč zmizely mé příspěvky týkající se problematiky autotrafa a oddělovacího trafa?Pokud jsem se ddopustil něčeho co odporuje pravidlům tohoto webu,rád bych věděl čeho,nerad bych to příště udělal znovu.Děkuji

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Byly smazány moderátorem v rámci sanitární likvidace vlákna zamořeného flamem a off-topic příspěvky. Prostě diskuse se zvrhla na něco, co sem nepatří a Tys byl se svým dotazem smeten podobně jako Oberleutnantovy snahy o nesmyslné opravy. Snaž se neopakovat jeho chyby a pokus se odpovídat na doplňující otázky, učit se a nebát se zeptat třeba po SZ nebo po ICQ, v soukromí bývají lidi sdílnější a poradí Ti i s relativně pitomým dotazem, na který se ledaskdo na veřejném fóru stydí odpovídat.
Pamatuj si - nejpitomější otázka je ta, kterou nepoložíš.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od stepa »

to Maskot...byly ti smazany proto, protoze si povidal celkem kraviny, ten pristroj byl OPRAVDU izolak s autotrafem v jednom a ty si to nechtel pochopit a porad mlel to samy(dal jsem ti tam i odkaz na popis toho "aparatu", tak si to precti). I me byla z reakce na tebe umazana zminka o tobe :) ...proste si byl zcela z threadu vymazan. Uz jsem psal Hillovi, at tam aspon hodi edit ze to upravil, je v tom pak bordel.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Pánové, to vlákno se zvrhlo v nekonstruktivní debatu, v níž většina příspěvků nikam nevedla. Tak jsem je vytřídil.
Pořád lepší, než je kvůli tomu smáznout celé.
To také už pár vláken potkalo a ještě potká. Do těch už samozřejmě není kam napsat, že jsem je smazal, tak jsem to nenapsal ani sem.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#5 Příspěvek od helios »

Nebudem sa pýtať, čo bolo tak závadné na mojom druhom príspevku v tom vlákne, ale na tom vlastne už ani nezáleží... :cry:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#6 Příspěvek od Hill »

Závadný byl jen ten první, nekoukl ses asi, že jde o kombinaci oddělovacího trafa a autotrafa.
Po jeho smazání ale několik dalších příspěvků včetně tvého druhého přestalo dávat smysl. Tak jsem je v zájmu srozumitelnosti projednotil dodatečně taky, i když by na nich jinak nic špatného nebylo.
Stejně, jako při deratizaci se občas otráví i jiné zvíře.

Někdy se z moderátora prostě stane moderatizátor.

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“