Farebná laserová tlačiareň

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dudo02
Příspěvky: 981
Registrován: 27 úno 2007, 01:00

Farebná laserová tlačiareň

#1 Příspěvek od dudo02 »

Zdravím,

Potrebujem si did kancelárie kúpiť farebnú tlačiareň. Voľba padla na laserovú.
Viete mi nejakú konkrétnu odporučiť resp. neodporuciť?

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#2 Příspěvek od petrfilipi »

V práci jsme úplně opustili HP a jdeme cestou Canon I-Sensys.

PF

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od Zaky »

Zásadně záleží, kolik toho budeš tisknout a na jak dlouho tu tiskárnu plánuješ. V práci máme nějaký už tak 8 let starý Xerox Phaser, tenkrát opravdu dost drahý, je ukrutně běhaný, tisknou se na tom manuály. Už je celkem na konci životnosti, začíná dost zlobit. Doposud to ale tisklo dobře. Doma mám skoro stejně dlouho malou Konicu-Minoltu za necelé dva tisíce v akci z Makra, tisknu s tím minimálně, ještě v ní jsou pořád startovací tonery, k opotřebení není důvod a na stáří se zatím nerozpadá. V případě plánovaného většího využití se zaměř na provozní náklady, aby tě levná tiskárna pak nestála majlant za toner a další spotřebáky. Dnes je všechno čipované, většinou hackování nestojí za ten opruz, je to zabezpečené už dobře, doby, kdy stačilo na začátku dumpnout 24C01 a po uplynutí životnosti ji přehrát původním stavem, jsou dávno pryč. A ještě sorry za off topic, ale nedalo mi to :-) https://www.rouming.cz/roumingShow.php? ... ciaren.jpg
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#4 Příspěvek od pepik9 »

OKI . Většinou funguje i pod XP a nenainstaluje žádnej balast.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“