Zajímavé nabídky na Aukru, Bazoši apod. 1

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#406 Příspěvek od Hubert_79 »

sinclair píše:Opravdu ne každý, kdo něco prodává tak levně, je až tak strašně líný a hloupý, aby se nepodíval pár minut po internetech, za kolik se podobný věci asi prodávají.
No, zažil jsem to. Koupil jsem asi před pěti lety za naprosto směšné peníze dva Meocluby a k tomu asi 270 ks školních filmů (zřejmě z nějakého zrušeného skladu). Kdyby se ten člověk pořádně podíval po internetech, tak to prodá za cenu o řád vyšší. Bylo mi ho na jednu stranu trochu líto, ale na druhou? Co chtěl, dostal a tvářil se velice spokojeně, jaký super obchod udělal. Já jsem byl taky spokojený.
V souboru jsem našel nějaké duplicitní filmy (buď tam byly dvojmo nebo jsem je měl), tak jsem je postupně dával na aukro a ve finále jsem byl téměř v plusu.
Nevytahuji se, jak jsem s někým vyjebal, tak jsem to nebral. Spokojení jsme byli nakonec všichni. Prodejce, já a i ti, co si přes aukro vydražili ty filmy.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#407 Příspěvek od rnbw »

Ano, ked sa niekto potrebuje veci zbavit rychlo, tak sa uspokoji aj s nizsou cenou.

Ked som sa potreboval ryhlo zbavit funkcnej chladnicky, dal som ju zadarmo (za odvoz). Velmi rychlo po zverejneni inzeratu sa zacali ozyvat ludia, ze ju mozu prist hned zobrat.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#408 Příspěvek od Hubert_79 »

To měli naši s lustrem; z 50. let. Prý ať to dám na sbazar za odvoz. No, jak chtěli, tak jsem učinil a do půl dne to bylo pryč. Pak jsem koukal, za kolik se takové prodávaly a lidi za to dávali na aukru i dva litry...
To samé křesla, asi 15 let stará. Dali jsme je za odvoz, psali lidi že kdesi cosi, že jen jedno a dál nic. Pak zavolal Ukrajinec, za hodinu přijeli dva maníci s dodávkou, naložili, děkujeme a odjeli.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sanoch
Příspěvky: 407
Registrován: 04 led 2012, 01:00
Bydliště: Volyně

#409 Příspěvek od sanoch »

sinclair píše: Opravdu ne každý, kdo něco prodává tak levně, je až tak strašně líný a hloupý, aby se nepodíval pár minut po internetech, za kolik se podobný věci asi prodávají.
Dobročinnost, velkorysost a jiné podobné pozitivní konání lidí, jsem už hodně dlouho nikde neviděl, tím méně u takzvaně "vintage" věcí, co jdou do módy. Za hezké dekorace, natož tak plně funkční, se dnes platí rance.
To je zajímavé, že to sám píšeš. Ani trochu se podle toho neřídíš. Uznej konečně, že jsi podvodník. Slibuješ, necháš si poslat peníze a nic, nic a zase nic. Jen ty tvé kecy. Měl by ses stydět, s tím co umíš.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#410 Příspěvek od termit256 »

Priznejte se, kdo z vas tohle doma po vecerech bastli :-)
https://aukro.cz/zvukovy-modul-pro-sili ... 6959837978

Uživatelský avatar
witt
Příspěvky: 501
Registrován: 01 dub 2018, 02:00

#411 Příspěvek od witt »

Přemýšlím, kým bych si ji nechal nadabovat. Asi největší divočina by byl Miloš Zeman:-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#412 Příspěvek od EKKAR »

Tak jestli Ovarem Ovarovičem, tak určo čínsky nebo rusky, aby to mělo tu "správnou politickou šťávu" ....
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#413 Příspěvek od Nakadah »

Lidé mnohdy ani neví co mají doma. Tchýně měla už dva roky na verandě nachystanou podlahovou lampu, že ji chce vyhodit...

Mě se líbila, takže jsem nad ní převzal patronát. Stačilo jen dát novou opletenou šnůru a přeleštit. Následně jsem zjistil, že to je ArtDeco od Halabaly z roku 1935.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#414 Příspěvek od forbidden »

Zajímavej hybrid.

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#415 Příspěvek od dvorak »


Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#416 Příspěvek od Hejnicek »

Radeji nezkouseno,
vzhledem ke stari, bez zaruky.

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#417 Příspěvek od dvorak »

Mohu to tak nechat nechat ? Děkuji.

https://www.sbazar.cz/alibaba3/detail/9 ... agnetofonu

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#418 Příspěvek od forbidden »

Přemýšlím, jestli ty pastičky pro CWčkáře nejsou něco jako zlatý pojistky pro HiFisty. 8O

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#419 Příspěvek od dvorak »

Proč to nereklamuje v rámci dvouleté záruky ?

https://www.sbazar.cz/babihora/detail/9 ... dny-bez-do

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#420 Příspěvek od p32 »

A myslíš si, že byl jeho? :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“