Hyundai FLR 39TS472 SMART závada po 14dnech

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ar196
Příspěvky: 143
Registrován: 09 dub 2005, 02:00
Bydliště: Rájec-Jestřebí (J.M.)
Kontaktovat uživatele:

Hyundai FLR 39TS472 SMART závada po 14dnech

#1 Příspěvek od ar196 »

Tak děti dostaly novou Hyundai FLR 39TS472 SMART k vánocům.
Radost trvala celých 14dní.
Manželka vypíná tv ovladačem obraz zmizí podsvit svítí. Stanby dioda bliká. Následně za blikání diody zhasíná podsvit a situace se opakuje stále do kola. Odpojeno z napájení do mého příchodu.
Po opětovném zapojení led svítí na ovladač zareaguje zapne podsvit a stejná situace. Na ovladač pak již nereaguje.
Pokud náhodou má někdo typ jak se vyhnout reklamaci budu rád rozdělávat to zatím nebudu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

Nevím, proč se chceš vyhnout reklamaci, ale udělal bych to jako první věc.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od jezevec »

Nechápu, proč to nechceš reklamovat?
Když to rozděláš, tak zjistíš že nic nezjistíš a zase to zašroubuješ.
Fakt některé lidi nechápu.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#4 Příspěvek od Mysteri »

Reklamuj, nerozoberaj!
Ja Ťa chápem, si ako ja, však tam bude iba nejaká blbosť. ALE: Keď to rozobereš, možno zistíš, že to nie je ,,iba" blbosť. A pri tom rozoberaní už niečo možno poškodíš, poškriabeš a pod. a reklamácia už nebude možná. Ja som sa už poučil pred 3 mesiacmi, u mňa to stálo stratu ,,iba": 70€ Ale som sa už zapovedal: Reklamovať, reklamovať, reklamovať! :evil:
Naposledy upravil(a) Mysteri dne 10 led 2020, 20:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Najlepsie vymenit za nejaku normalnu znacku.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#6 Příspěvek od Mysteri »

rnbw píše:Najlepsie vymenit za nejaku normalnu znacku.
No, ono to je síce bežné PRC, ale Hyundai si tam zadáva zas dobrý SW. Mal som pred 15 rokmi od nich DVD, a v menu malo napr. jas, kontrast, ostrosť a farby, nastavenie zvuku, najmä ozaj dobrý ekvalizér (nie ,,kváziekvalizér" bez účinku, prípadne prednastavené, vnucujúce frázy POP,JAZZ, ROCK...), a pod. , čo bežne ani u ZNAČKOVÝCH DVD nie je (a ani som zatiaľ nevidel). Mal len problém prehrávať niektoré ,,napálenky". Nakoniec našťastie skolaboval 10 dní pred skončením záruky, tak mi v METRE vrátili prachy.
Keby ten Hyundai si dával vyrábať /alebo nakupoval/ u niekoho kvalitnejšieho, tak by sa aj možno posunul bližšie k odberataľom. Lebo ich MENU, ktoré som zažil, či už pri mojom DVD, prípapadne pri TVP, prenosných DVD je fakt dobré. Je ľahko pochopiteľné, ale, najmä, obsahuje funkcie, ktoré pri iných značkách chýbajú.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

Co bylo před 15 roky, tak to už není pravda. Měl jsem nedávno v rukách levnější verzi (o 1000,- Kč) 39" HYUNDAI FLP 39T372 a nikomu bych to fakt nedoporučoval. Tedy kromě těch, co mě dost nasrali, ale těch je málo. Je to prostě pěkná sračka.

Uživatelský avatar
ar196
Příspěvky: 143
Registrován: 09 dub 2005, 02:00
Bydliště: Rájec-Jestřebí (J.M.)
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ar196 »

Tak reklamaci se vyhnout nechci jen jsem momentálně bez auta tak je to složitější.
Vybraná značka já stál za Samsungem jenže 43 palcovka už nevleze na určené místo. Ono vlastně jsem nenašel Samsung kolem 40 aby byla SMA|RT.
Chtěl jsem jenom nějaký nástřel co se stalo jestli zdroj nebo board zborcená pamět.
Vevnitř bude nějaký vestel podle ovládání z boku takže závady ostatních výrobců budou podobné.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#9 Příspěvek od RadekB »

No je otazkou co je lepsi znacka. Samsung rozhodne ne, to je uplne stejna sracka, kde zdechaj podsvity jak na bezicim pase par mesicu po zaruce a ty jejich srackoidni DVB-T2 tunery to je kapitola sama pro sebe.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#10 Příspěvek od rnbw »

Ale stale je to rozdiel, ci vydrzi 14 dni a >2 roky :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

Tak já mám Samsunga 8 roku a že by se chtěl podělat podsvit? Tak to ještě dlouho asi ne. Někdo myslel asi výrobky poslední doby, kde se samozřejmě dá něco srovnávat jen ve stejné kategorii možností a zároveň i cenové. 40"-43" Samsung Smart s HEVC za 5-6 tKč bude určitě stejná sračka, ale musíš ho najít, protože je spíše za dvojnásobek. Takže asi nic. A je nakonec na každém, co si vybere a jak to použije.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#12 Příspěvek od Syron »

Je sice pravda, že mi sem chodí jenom starší modely, ale ještě jsem ani koutkem oka nezahlédl Samsunga s vadným podsvitem.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#13 Příspěvek od Syron »

Zkus se jich zeptat, kdy ti televizi odvezou. Možná jsi zvolil blbou značku. V LG stačí zavolat a oni si ji odvezou a za pár dní jí máš zpátky. A NEDISKUTUJÍ!

Uživatelský avatar
ar196
Příspěvky: 143
Registrován: 09 dub 2005, 02:00
Bydliště: Rájec-Jestřebí (J.M.)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od ar196 »

Televize po reklamaci doma a zatím funkční.
Vyjádření technika: Neuznáno. Provedeno přehrání SW. Testy ok. 8O

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#15 Příspěvek od Kvicala_r »

Neuznáno jako znamená, že to bylo placené?

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“