Spinac na ignis awv 430

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
struhanka2
Příspěvky: 10
Registrován: 24 říj 2007, 02:00

Spinac na ignis awv 430

#1 Příspěvek od struhanka2 »

Mam na vas otazocku, neviete mi poradit kde na tuto pracku by som mohol kupit spinac na zapinanie a vypinanie pracky, neako mi z casu na cas pri zapnuti spinaca sam od seba vypne, resp. sa niekedy neda zapnut, musim ju niekolko krat za sebou zapnut a vypnut az pokial mi nezasvieti tlmivka (to svetielko). Za odpoved vopred dakujem.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#2 Příspěvek od jano2 »

Však ,rozober(snat to ide),vyčisti,obrus kontakty,niekedy som to robil,ide to možna do dnes,nie sice na ignis,ale bude to určite podobne.
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Uživatelský avatar
struhanka2
Příspěvky: 10
Registrován: 24 říj 2007, 02:00

#3 Příspěvek od struhanka2 »

jano2 píše:Však ,rozober(snat to ide),vyčisti,obrus kontakty,niekedy som to robil,ide to možna do dnes,nie sice na ignis,ale bude to určite podobne.
No neveim ci to bude take jednoduche, ja som ten spinac vybral, lebo bol zaseknuty trochu som ho "presviedcal" az nakoniec nieco zaskocilo do povodnej polohy a zrazu sa zacal spravat standardne, tak som sa potesil. Zapojil som ho a oskusal, vsetko islo jak nove, no zrazu spinac sa zopol potom vypol ale bez toho aby sa kontrolka rozvietila. Tak som rozmyslal ze by som kupil novy ale neviem kde by som ho zohnal, neviem ani aky je to typ. No skusim ho rozobrat, dufam, ze ho potom aj poskladam.

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od cabernet »

Skús DOMOSS Piešťany.
Ja som nedávno opravoval práčku IGNIS a podobalo sa to na WHIRPOOL.

Kontakt:

tel. : 033/ 77 44 813,0918 560 233,0918 560 235

fax. : 033/ 77 42 417

e-mail : marcius@domoss.sk

r_urbanova@domoss.sk


Adresa:

Žilinská 47

921 01 Piešťany

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“