Jakou farbu do kuchyne.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#31 Příspěvek od termit256 »

ZdenekHQ píše:@Termit: Ta K2 je tak parádně nereálná, ale na oko je fakt hezká.
Ja mam podobnou jako k3, je to perfektni na uklid.
K2 mi pripada jako nejake skladiste bordelu :-)
Ale verim za kazdemu se libi neco jineho.
Ja tim chtel jen rict, ze napriklad do "vintage" kuchyne se asi nehodi betonove sede steny...

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#32 Příspěvek od Yarda1 »

Já mám taky teď kuchyň vymalovanou bíle. Nech rozhodnout manželku, Když to rozhodneš ty, určitě to bude špatně. Já jsem do toho manželce taky raději nekecal.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#33 Příspěvek od kutilmil »

Yardo to víš že to rozhodne ona ale ja chcem počuť názory aj iných ludí a nie stále len ten jeden. Mne to je naozaj u prdele aké to bude ale....

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#34 Příspěvek od EKKAR »

Když ti to je u prdele, tak proč se nad tím kurwa vášníš? Buď volíš nějakej atribut ty sám a pak přes tvý rozhodnutí nejede vlak, nebo se podvoluješ povelu jiný osoby - a pak je jakákoliv další názorová diskuse zbytečná asi jako sirky a kompas na Měsíci ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#35 Příspěvek od kutilmil »

To je ekare len preto, aby tu reč nestála.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#36 Příspěvek od p32 »

My máme kuchyň vymalovanou na bílo. Kdo není prase, tak maluje kuchyň častěji a ta bílá ukazuje, kdy už je to vhodné.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#37 Příspěvek od samec »

Alebo daj špinavo okrovú, nech na nej nevidno mastné fľaky a máš na 10 rokov vystarané. A do výšky meter šesťdesiat takú tu omyvateľnú latexovú farbu, ako v školách, nemocniciach, kasárňach...

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#38 Příspěvek od helios »

Ja doporučujem celú kuchyňu vykachličkovať a raz začas urobiť rýchlu očistu WAPkou. :lol:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#39 Příspěvek od termit256 »

Kachle jsou k nicemu, v tech sparach to pekne zije. Doporucuju velkoplosny skleneny obklad nebo granit.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#40 Příspěvek od EKKAR »

Celoplošnej nástřik voděvzdornou - omyvatelnou vrstvou Variopaintu ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#41 Příspěvek od kutilmil »

Ešte by mi niekto mohol poradiť bytumenový nástrek čo sa používal na fasády bytových domov niekedy na konci 80-tych rokov. Potom sa to tak kráááásne šúpalo a padalo dolu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#42 Příspěvek od EKKAR »

Bytumen nezná ani Ujec Ghůůůghl, ale bitumen čili v podstatě starej dobrej Gumoasfalt bys tam zkusit moh, to máš pravdu ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#43 Příspěvek od kutilmil »

Vieš ekare. To bi.... zvádza ku tomu ypsilonu. Neviem či poznáš slovenské vybrané (vyjmenované) slová. by aby byl bystrý....... Ale máš pravdu je tam i.

Apropo ekkare myslím si že gumoasvalt zrovna nepatrí do skupiny bitumenov. Klasický gumoasfalt sa predsa riedil vodou a pokial ja viem tak bitumen je vodou neriediteľný.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#44 Příspěvek od EKKAR »

Je to asfalto-bitumenová SUSPENZE = hydrosol neboli ve vodě díky nějakýmu emulgačnímu čunidlu rozmíchaný mikroskopický kapičky asfaltu. Při vysychání vody jako hlavního rozpouštědla se ty kapičky slejou a vznikne nepropustná vrstva.

A vyjmenovaný slova ze slovenštiny znám jenom ty po "D" - dyk, dyka, dylina, dyškrymynácyja. A pak ještě Dyk Trejsy a Dykapryjo ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#45 Příspěvek od p32 »

:lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“