Veritas cívkové pouzdro - pružinka

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Jaký úlet , toto cívkové pouzdro stálo za bolševika stejně . Jedná se o poměrně složitý strojírenský výrobek a ještě musí být dobře vyleštěný .

Uživatelský avatar
frantajetel11
Příspěvky: 1922
Registrován: 13 lis 2008, 01:00
Bydliště: Kladno

#17 Příspěvek od frantajetel11 »

No blbý je že zrovna Famula a pár jinejch to pouzdro má proti ostatním veritaskám jiný = větší průměr.
Děkuju Bobobovi - to že ty šroubky nemaj bejt utažený oba je pro mně dost přínosná informace :lol:
A díky všem za ochotu - objednal jsem to samotný pérko, takže doufám že to bude makat

P.S. Když teda ten "štelovací" šroubek nemá bejt utaženej, jak ho mám zajistit aby nevypadnul když drží cca na závitu a půl???

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#18 Příspěvek od kejki »

Bobobo a ty do průmyslových strojů můžou být s otřepy? Na Allegru stojí všechny od Lucznika po Juki do 20 zlotých. Potkal jsem to náhodou při hledání něčeho jiného, tak jsem hledal lepší cenu i v čr.
Stejně to bylo s kličkařem do domácích overloků, od výrobce stál 1200, ale z Tchajwanu už v 90. letech vyšel na půlku. Podstatné bylo v době předinternetové dobrat se správného čísla v katalogu.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#19 Příspěvek od BOBOBO »

spuštěno OT OT OT No jo , jenomže tehdá nebyly ani 286ky . A tenhle díl musel být ve výrobě v mnoha rukou . Žádná centra jaksi nebyla ...... inu kdo nezapřemýšlí .... oddělit

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#20 Příspěvek od samec »

náhodou som našiel na YouTube
Série o šití: Napětí spodní nitě
https://youtu.be/lN9Wo1199T0
Fyzikálne nedomyslené, ale video je to pekné.

Uživatelský avatar
vladimir
Příspěvky: 378
Registrován: 20 bře 2004, 01:00

#21 Příspěvek od vladimir »

Ahoj, mì už zaèal deptat rachot šicího stroje, ženský asi chtìj vybrat banku, šijou furt nìjaký masky. :D
Hledal jsem jak to trochu namazat a našel jsem nakonec doma manuál, tøeba se nìkomu hodí -
https://webshare.cz/#/file/vppDP3JNWf/v ... -stroj-pdf
ještì návod na úpravu pedálu.
Přílohy
reg.jpg

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“