Lednice WHIRPOOL

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

Lednice WHIRPOOL

#1 Příspěvek od jardafiala »

Zdravím

sháním levý pant dveří, viz obrázek. Ceny v internetových obchodech jsou stejné jako cena použité funkční ledničky ('8O') . Měl by někdo tip? No asi nezbude než ho vzít, uříznout a znova svařit...
Přílohy
pant.jpg

Uživatelský avatar
Jodr
Příspěvky: 1357
Registrován: 20 led 2008, 01:00
Bydliště: na vejminku

#2 Příspěvek od Jodr »

A co brání tomu si pant vyrobit?? Ulomil se nám spodní pant u LG americké chladničky o dost složitější s dovíráním v koncové poloze. Za dvě hodiny vyrobený nový. Pilka na železo, svěrák, kladivo a plochý sekáč je výčtem použitého nářadí...
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#3 Příspěvek od jardafiala »

Jodr píše:A co brání tomu si pant vyrobit?? Ulomil se nám spodní pant u LG americké chladničky o dost složitější s dovíráním v koncové poloze. Za dvě hodiny vyrobený nový. Pilka na železo, svěrák, kladivo a plochý sekáč je výčtem použitého nářadí...
No ono asi nic jiného nezbude, několik stovek za kousek ohnutého plechu samozřejmě nedám.Akorát sem to zkusil nejdřív takhle.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

Na moji Whirpolce jsem přehodil zavírání z pravýho na levý tak že jsem prohodil spodní a horní vingl s čepem. A na čepech se prohodí distanční kroužek na kterým se dveře točí. To u ty Tvý nejde? :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#5 Příspěvek od jardafiala »

Celeron píše:Na moji Whirpolce jsem přehodil zavírání z pravýho na levý tak že jsem prohodil spodní a horní vingl s čepem. A na čepech se prohodí distanční kroužek na kterým se dveře točí. To u ty Tvý nejde? :roll:
Zdar
u mojí to je jinak, spodní a prostřední jsou oboustranné, horní nee.

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#6 Příspěvek od kbulda »

Tady v České lípě jsem viděl hromadu vyřazených lednic.
Patřilo to k PLANEU, zkus tam kouknout a domluvit se na demontáži.
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x ... Cx1VL0&ud=

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#7 Příspěvek od jardafiala »

kbulda píše:Tady v České lípě jsem viděl hromadu vyřazených lednic.
Patřilo to k PLANEU, zkus tam kouknout a domluvit se na demontáži.
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x ... Cx1VL0&ud=
Ano máš pravdu, o tom vím občas tam kouknu. Občas stávají vadné lednice i za Kauflandem.

Uživatelský avatar
Miroslavd
Příspěvky: 27
Registrován: 20 úno 2011, 01:00

#8 Příspěvek od Miroslavd »

jardafiala píše:Zdravím

sháním levý pant dveří, viz obrázek. Ceny v internetových obchodech jsou stejné jako cena použité funkční ledničky ('8O') . Měl by někdo tip? No asi nezbude než ho vzít, uříznout a znova svařit...
Pozrem sa , či sú také ako potrebuješ. Ja som kúpil v januari 2020 Wirpool a chcel som opačné otvaranie. Dodavatel podmienoval úpravu servisným technikom. Poslali mi od vás z Čiech potrebné panty a čakal som na servisného technika. Ten po krátkom čase prišiel a opačné panty boli pribalené na vrchu chladničky pod umelohmotným krytom. Takže pozri hore, či ich tam nemáš. Miro

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“