Nabízím řešení elektro projektů-prototypů apd.

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#16 Příspěvek od p32 »

To jsou stránky jak od žáka 6.-7. třídy ZDŠ, takže tudy cesta nevede.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Hubert_79 »

Dle majitele stránky vede. Má tisíce děkovných dopisů.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#18 Příspěvek od Yarda1 »

Autor dotazu, resp. nabídky asi nechce o sobě šířit moc informací, chce se bavit bastlením a ne vyplňováním papírů pro cifršpiony.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od elnovy »

Informace možno získat přimo dotazem na emailu jež jsem zveřejnil .
Nejsem anonym jako skoro všichni zde presentující se cifršpioni !!!
Přílohy
W2.gif
(161.69 KiB) Staženo 159 x
W1.jpg
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od elnovy »

Demo ukázka sestavy z dostupných komponent .
Výhody : jednoduchý DPS , kvalitní monitorovací systém v počitači (PC)na platformě
Arduina , bezdrátový přenos dat obousměrně pomocí BT z mobilu , nastavení perametrů
přimo z mobilu nebo z monitoru v PC . Programování v jazyce Cpp na platformě Arduina .

Použití : měrřeni , datalogery , řizení a sledování , prototypové projekty
Přílohy
sestava 1.gif
(126.26 KiB) Staženo 143 x
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#21 Příspěvek od Crifodo »

elnovy píše:nabízím nekomerční
službu vývoje prototypu respektive prototypové funkční desky .
.......................................
V žadném připadě nechci konkurovat firmám co tuto službu nabízejí
za víceciferné tisícové častky .
......................................
Myslím, že vleklá chyba je na samém začátku v chápání světa.
Slovo komerční = výdělečná, sloužící k obživě.
Pokud dospělý člověk nebo reálná firma něco shání, tak ví že za všechno na světě se platí, tím víc čím vyšší kvalitu a záruky potřebuje. A že vývoj prototypu nebo kusovky je v počátcích nákladná a ztrátová věc, kterou zaplatí až komerční etapa. A výměnou za vložené prachy čeká kvalitu potažmo záruky.
Pokud dospělý člověk tohle úmyslně nepřijímá, tak jde o hraní si, enhtusiasmus z nudy, nebo neschopnost vidět realitu.
Tím neříkám, že mám něco proti hraní si.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#22 Příspěvek od EKKAR »

Myslím že někdo neumí používat cizí termity a slovo "komerční" zaměňuje za slovo "sériový" nebo "velkoprodukční". A Crifodo to není. Ona totiž PLNĚ KOMERČNĚ jde dělat i malosériovka nebo dokonce kusovka ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#23 Příspěvek od FHonza »

Opravdu ten použitý hosting to sráží. A pak také spousta překlepů a hrubek. Například na tom obrázku "generátor frekvence":
není součastí prograsmu
zobrazovanáná hodnota

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#24 Příspěvek od rnbw »

Ten prejav a hosting to cele presne vystihuje. Staci si pozriet jeho "prispevky" tu na fore, kde sa pyta na uplne zaklady z veci, ktorych realizaciu ponuka za peniaze...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já si dovolím otázku.

Z principu na tom (viz obrázek) nic špatnýho není, ale jak ty čínský moduly propojíš mezi sebou tak, aby jsi to mohl strčit do nějaké rozumné krabičky? Znám verze přilepený žvejkačkou na kus prkna, ale to snad není tento případ...
Přílohy
eln_3.jpg
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#26 Příspěvek od EKKAR »

ZdenekHQ píše:... ale jak ty čínský moduly propojíš mezi sebou tak, aby jsi to mohl strčit do nějaké rozumné krabičky?...
Nakoupí od Ťíňana dostatek krabiček na každej Ťíňanskej modulek zvlášť a dodá ti to pospojovaný na míru nastříhanou kabeláží z Ťíňanskýho poměděnýho hnilíku ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od elnovy »

Zděnku demo blokové schéma ukazuje možnosti zapojení taková která mám po částech ověřená co se týká programového obsloužení v Cpp a jež pouzivám v zapojení . Snad je snadné pochopit že demo není míněno celé nacpat do krabice = nemá to ani smysl ovladat program z PC monitorem a zároveň z Mobilní aplikace a eventuelně i z inp/out portů tlačitkama .
…..
Děkuji za připomínky na webgarden a gramatické chyby snad není těžko pochopit
že se mi chtělo pochlubit co jsem se všecho naučil s pomocí hodných pomocníků na
Nuke bastlirně .
…..
Děkuji taky všem ze Slovenska a české vrchoviny co snad pochopí že profesionální
a komerční nabídka se presentuje někde jinde než na Nuke bastlirně .
Já jsem jen využil sekce nabídka služeb ...
Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nabídka služeb .
Urazit to může jen ty co …………...snadno domyslet nebudu to specifikovat !!!
……
Je mi velmi líto gramatiky a ještě více anonymů jež můj přispěvek vydráždil
k ještě většimu vulgarismu .
……
Přeji vám hodně uspěchů ve vaši činnosti !!!
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#28 Příspěvek od Yarda1 »

Pokud ten pán umí to co tu tvrdí, tak bych na něj moc neplival, může být užitečný, třeba když je potřeba udělat rychle a ne moc draho nějaký udělátor.
Třeba když jsem ještě pracoval, používali jsme proudový signál 4-20mA, pro výrobu a servis jsme měli tenhle vehement:
https://automa.cz/cz/casopis-clanky/kap ... 7620_2880/
Současně bylo mnohdy potřeba mít notebook pro nastavování elektroniky, byl připojený přes sériový port.
Napadlo mne ubastlit cosi připojené k volnému paralelnímu portu NB co by ten proudový signál umělo vysílat taky a bylo by to jednodušší a levnější. Samotnému se mi do toho nechtělo (jsou kutilové co si řeknou, že to je jednoduché a zvládnou to taky a zbyde po nich pár rozbastlených bastlů a nic hotového) a když jsem se ptal našich dodavatelů elektroniky, tak opáčili, že je to jednoduchá, bude to mít klávesničku, displej, bude to schopné i autonomního provozu a stát to bude patnáct tisíc a to bylo přesně to co jsme nechtěl. Kdyby ten pán tehdy fungoval a věděl jsem o něm, asi bych se ho taky na to poptal.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#29 Příspěvek od rnbw »

Nedal by som mu ani zapojit ziarovku s bateriou.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#30 Příspěvek od EKKAR »

Já zcela přesně chápu rozdíl mezi profesionálním ZNAČKOVÝM udělátorem za 15 000 českejch a někde v koutě kuchyně uplácanou aplikací několika Ťíňanskejch modulů z Alíka nebo Ýbeje, za kterou si pachatel řekne litr bez DPH. Ale až ta sbastlená směsice Ťíňanskejch modulů kvůli nedodržení EMI slučitelnosti nebo třeba i blbýmu nedodržení izolační vzdálenosti v napájecím zdroji odpálí vstupně-výstupní respektive komunikační kartu v nějaký lince v ceně pár tisíc €uro, po kompak se takovej postiženej uživatel "udělátoru" bude moct vozit? Ta značková firma má minimálně platný prohlášení o shodě, když už ne mezinárodní certifikáty (jako že i ty skoro vždycky má) - proto taky za svoji práci žádá nemalý peníze, protože v tom jsou i garance toho, že jejich výrobek nepoškodí další zařízení - a kdyby poškodil, jsou oni jako firma schopní nést určitý náklady na refundaci škod. Jak bude takovejhle kuchaňskej laborátor garantovat odpovědnost za případnou škodu v řádu tisícovek €ur? Jako osoba = ovčan Kocourkovska bych byl možná i ochotnej nějaký takový zařízení, který by pro mě někdo vyrobil a do nějaký míry mi garantoval funkčnost a neškodnost, zafinancovat. Ale neumím si představit na tom samým místě firmu, který může jít o miliónový ztráty na zpožděný výrobě a podobnejch průserech.

Tolik k problému "hanět nebo nehanět". Nebudu ho zahazovat, ale nakupovat u něj budu jen v případě, že budu mít prachy nazbyt ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“