Zháňam dosky SMEP a RPP 16

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matus15
Příspěvky: 336
Registrován: 13 pro 2008, 01:00
Bydliště: Prešov

Zháňam dosky SMEP a RPP 16

#1 Příspěvek od matus15 »

Zdravím,

zháňam do zbierky akékoľvek dosky typu SMEP (či už jednokonektorové, dvojkonektorové ako na fotke alebo trojkonektorové) a dosky RPP 16. Obrázok je len ilustračný, bolo ich veľa rôznych druhov.

Môžu byť aj s chýbajúcimi súčiastkami.

Ďakujem vopred za ponuky.
Přílohy
Ilustračné foto dosiek.
Ilustračné foto dosiek.

Uživatelský avatar
hrmil
Příspěvky: 191
Registrován: 24 črc 2008, 02:00

#2 Příspěvek od hrmil »

Nazdar.Na SMEP ich tu mám 16 kusov.Len ako ich poslať v dnešnej situácii.

Uživatelský avatar
matus15
Příspěvky: 336
Registrován: 13 pro 2008, 01:00
Bydliště: Prešov

#3 Příspěvek od matus15 »

Ďakujem veľmi pekne hrmil-ovi, dosky mi pomohli. Ak by ešte niekto našiel podobné dosky ako na obrázku v prvom príspevku, budem rád. Sú určené na kompletovanie dobových zariadení.

Uživatelský avatar
hrmil
Příspěvky: 191
Registrován: 24 črc 2008, 02:00

#4 Příspěvek od hrmil »

matus15 píše:Ďakujem veľmi pekne hrmil-ovi, dosky mi pomohli. Ak by ešte niekto našiel podobné dosky ako na obrázku v prvom príspevku, budem rád. Sú určené na kompletovanie dobových zariadení.
Rado sa stalo.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od jef111 »

Ahoj Matusi, to označení SMEP je dost široké. Máš na mysli věci které byly vyvíjené ve VUVT Žilina? http://www.vuvt-zilina.sk/
Možná bych něco našel, ale spíš díly do SAPI a ADT, ty jsou mimo Tvůj zájem?
Já zase sháním díly a veškeré info k Digigrafům ZPA. Kdybys něco měl, mohli bychom vyměnit? :-)
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#6 Příspěvek od Kremik »

SAPI je taky široký pojem. Ale pokud myslíš desky cca 30*30, asi bych měl zájem.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od jef111 »

Spíš tedy SAPI 1... o SAPI86 bych měl zájem taky :-)
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
ec1045
Příspěvky: 205
Registrován: 28 lis 2010, 01:00
Bydliště: Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ec1045 »

Pokut je tu řeč o SAPI-1 tak pokut by se našlo něco exotičtějšího aneb to co nemám na webu tak bych měl zájem (i k zapůjčení), abych to mohl zdokumentovat.
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna. Jsem dysgrafik a dyslektik.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od jef111 »

Dobře, mrknu na to a zasynchronizuji s Tvým webem :-)
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od jef111 »

Tak jsem prošel část zásob a našel několik modulů do ADT, a taky do SAPI modul AND-1, několik modulů do JPR-12R a taky několik pro mě zatím neznámých modulů které nesou označeni začínající 4 XP xxxxxx nebo 4 XF, vypadají jak 1/3 a 2/3 jednotky SMEP, ale mají menší hloubku. Jsou taky osazené řadou MH74xx a budou odhadem z první poloviny 80. let. Tohle označení mi připomíná telefoňácké značení, takže by to snad mohlo pocházet z nějaké automatické telefonní ústředny např.
Mám i nějaké moduly z CNC mašin TOS, systémy řady NS600 a NS700. To je taky na FRB konektorech a postavené na řezech i3000 jako počítače SMEP, ale asi to nebude kompatibilní? Nevím, protože jsem ještě neviděl žádný kompletní nebo nedejbože funkční počítač SMEP :lol: Jsem odchovaný už na PC-XT a PC-AT takže v těch všemožných klonech PDPček a HP1000 apod se tolik nevyznám.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#11 Příspěvek od Celeron »

jef111 píše: postavené na řezech i3000 jako počítače SMEP
No kolem JSEPu a SMEPu jsem se motal cca 18 let ale v ničem jsem I3000 řezy nikdy neviděl. Aspoň tedy SM3, SM4 a SM5211. Vím, že I3000 byly v nějakejch pořizovákách dat, ale ty se jako počítače tenkrát nebraly.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od jef111 »

Aha no vidíš jaké plácám kraviny, myslel jsem ADT :-D To jenom dokazuje, jak v tom plavu...

Jak tedy byla ALU ve SMEP řešená? Používali přímo ty integráče DEC, nebo 74181? O parametrech se toho na netu dočtu dost, a taky všudypřítomné plivání jak to bylo zaostalé za západem, ale třeba nějaké schéma zapojení, to jsem se nedopátral. Teď nemyslím řadu PP01-06, o těch nějaké informace jsou, ale to by se dalo považovat spíš právě za ty pořizovátka dat.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“