Skúsenosti s Aukrom

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#61 Příspěvek od tomasjedno »

Je zajímavé, že na eBay mě dokonce jednou seřvali, když jsem zájemci napsal, ať si můj inzerát najde na eBay Kleinanzeigen (bez jakékoli kontaktní informace) s tím, že příště se už fakt nakrknou :D
Ale seřvali mě až po tom, co jsme obchod realizovali, takže evidentně monitorují i komunikaci na ebay-kleinanzeigen.de, což je něco jako bazos nebo sbazar.

Uživatelský avatar
martin-f
Příspěvky: 285
Registrován: 09 lis 2015, 01:00
Bydliště: Liptovský Mikuláš

#62 Příspěvek od martin-f »

Hubert_79 píše:Pro vybírače popelnic nebo někoho, kdo dělá ve sběrném dvoře je aukro zlatý důl.
A presne tých ľudí zo zberného dvora si predstavujem na aukre pri inzerátoch "RUŠÍM ZBIERKU". To skutočne niekto za posledných 20 rokov nakúpil domov 5 Condorov, 10 kotúčákov, 8 gramofónov, 6 zosilovačov lebo mal taký pocit že v roku 2020 mu za to ľudia ulámu ruky? A že zrovna trafil "tie správne" typy (ako S tebou mě baví svět-takže ty jsi jel v noci 5 kilometrů na Hadovku, protože jsi měl tušení že tam bude dívčí kurz).

Predpokladám že pracovník zberného dvora si v priebehu mesiaca naškrečkuje zaujímavé kusy a potom na aukre "ruší zbierku" a každý mesiac si tak prilepší o 10 000 Kč - čo neni problém, stačí do mesiaca ukoristiť 5 kúskov ktoré strelí za 2000.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak to nějak bude. V těch sběrných dvorech to před lety musely být žně - teď si myslím, že toho ubývá.
Taky tam myslím často inzerují lidé, co někde vymetají blešáky a podobně. No nebo kontejnery - u nás v okolí čas od času jsou a normálně to objíždějí lidé autem s vozejkem. Bývá to o víkendech, takže čas na to nejspíš mají. Neříkám, že nenahlédnu (do kontejneru na velkoobjemový odpad nebo do elektra), ale systematicky to objíždět? To už není normální.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#64 Příspěvek od Sadra17 »

správně, dobře už bylo ted jde do SD z 99% odpad ale občas se dá narazit na zajímavou věc a to nejen z elektra
:wink:

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#65 Příspěvek od PixelOrgy »

No a? Tak objizdi a sbira veci, ktery nekdo povazuje za odpad, a tim si k te mrzke almuzne neco malo privydela... To mu zavidite?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od Hubert_79 »

Já mu to nezávidím, proč bych měl? A "almužna"? :roll:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#67 Příspěvek od PixelOrgy »

Almuzna byla primarne k typkovi v SD...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od Hubert_79 »

Mno, tak zase na práci v SD nepotřebuješ kvalifikaci, tak tomu asi odpovídá mzdová hladina. I když, samozřejmě i dělník v SD si může přečíst Vergilia v originále, že... :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
martin-f
Příspěvky: 285
Registrován: 09 lis 2015, 01:00
Bydliště: Liptovský Mikuláš

#69 Příspěvek od martin-f »

Ty brďo, ten krám niekto vzal za 1105 Kč...ešte nejaké poštovné naviac. Dúfam že za 1500 urobí novému majiteľovi väčšiu radosť, než urobil pred časom mne.

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#70 Příspěvek od Sadra17 »

Hubert_79 píše:Mno, tak zase na práci v SD nepotřebuješ kvalifikaci, tak tomu asi odpovídá mzdová hladina.
potřebuješ pevný nervy :wink: když tam přijde inženýr (ano má titul) a drží v ruce plastový kelímek a ptá se jestli patří do plastu :roll: za minutu drží plechovku a ptá se jestli jí má dát do kovu, to se ti pak zdá o všech svatých :lol:

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#71 Příspěvek od RayeR »

Toz gratulace, ze to nakonec dobre dopadlo.
Ja zidoaukru moc neverim, par znamych uz tam naletelo. Pokud uz na neco musim prihodit, tak vybiram prodejce z Prahy nebo jineho vhodneho mista, kde je pro me mozne osobni prevzeti (i treba z duvodu nerozmr... postou). Par veci sem takto koupil a v pohode. Radsi mam ale bazos...
Pred nakymi 2 mesici mi utekla aukce vraku Mikrofony z ktere sem potreboval nahradni stupnici. Pak sem se dovedel, ze to koupil nejaky sberatel, ktery prodejci poslal penize a radio do ted nevidel, takze nakonec asi nemusim litovat...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“