kopírování vadného CD?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

kopírování vadného CD?

#1 Příspěvek od Crifodo »

Existuje nějaká metoda jak částečně uložit soubor který je nečitelný vinou šmejdovatého CD? po pár letech se při kopírování objeví na 80% cyklická reduntantní chyba a šmytec (na jediné mechanice asi z 8, která si s CD ještě poradí). Ve starém DOSu bylo něco jako errcopy, volba při kopírování souborů s vadným CRC. Potřeboval bych nějaký postup, jak uložit aspoň tu dobrou část souboru až k místu chyby.

Uživatelský avatar
kellik
Příspěvky: 154
Registrován: 12 zář 2007, 02:00

#2 Příspěvek od kellik »

Skús program BadCopy:
http://www.jufsoft.com/badcopy/

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#3 Příspěvek od jandu »

Mám dva programy, ktoré som síce neskúšal, ale sú to:

-badcdrepairpro cca 200kB
-01.11.Bad.CD.Repair.Pro.v2.1 cca 12kB

Uživatelský avatar
Petrus2
Příspěvky: 101
Registrován: 05 zář 2005, 02:00
Bydliště: Doubek

Oprava CD

#4 Příspěvek od Petrus2 »

Je toho víc, npř. :
Bad CD DVD Reader, Any Reader,DeadDiscDoctor. Já mám nejlepší zkušenost s AnyReaderem. Umí jak data tak avi. , a to tak , že doplní chybějící data na plnou velikost nulami, pak se aspoň přečte, i když s chybou.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od stepa »

Zkus nejakou starsi mechaniku, treba 5 a vice let...nekterym to pomohlo. Jinak ja taky zkousel ruzny softy a na ty cyklicke redundantni chyby mi nepomohl ani jeden :?

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#6 Příspěvek od Cust »

se strsima mechanikama bych byl opatrny, mel jsem jednu, do ktere jsem mohl dat jakekoliv CD a po par min. s toho doslova vylitlo rotujici CD, kteremu uz nepomohla ani svecena voda (cocka vybrousila do CD drazky)
jinak TEAC 32 rychlostni, oznaceni uz jsi presne nepamatuju, precetl snad vse (krome pripadu posanem vyse)

Stan3

#7 Příspěvek od Stan3 »

Zkus program IsoBuster.Kamarád nìjak chybnì pøidal data na CD a už mu systém nevidìl pøedchozí data. Tenhle program je nakonec vydoloval, ale trvalo mu to cca 3h.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“