Padělky SD karet - china eshop

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#46 Příspěvek od termit256 »

Ale jasne, do fotaku bych si to taky nedal. Proste se to pouzije tam kde to je vhodne.
A ze mesic cekam je mi uplne fuk, jestli vec lezi na poste nebo u mne v supliku je uplne jedno. Kdyz vidim ze mi treba dochazi smrstovaci buzirky, tak si je objednam z ciny za par kacek s predstihem a mam jich 10m za cenu co bych u nas dal za metr.

Za usetrene prachy si koupim opravdu kvalitni veci tam kde to ma vyznam.

Ja osobne karty nepouzivam, ale levne reklamni flashky ano. Vubec mne nezajima jestli maji plnou kapacitu nebo ne, na 8GB flasku kopiruju a prenasim jednou za tyddn databaze z masin do PC o velikosti max stovek kB. Kdyby nahodou selhala, jedine co musim udelat je, dojit k te masine znovu :-)

Je zbytecne na tohle kupovat flashku za dva litry.
Naposledy upravil(a) termit256 dne 21 črc 2020, 11:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#47 Příspěvek od FHonza »

sinclair píše:... s těmi "dolarovými" zásilkami?
Do konce roku se "dolarové" zásilky nepodléhají platbě cla ani DPH. Od začátku roku 2021 podléhají celnímu řízení všechny. Nebude problém platit clo a DPH z malých částek, ale hodně to prodraží samotná cena celní deklarace.

V případě pochybnosti jsi vyzván celníky k prokázání skutečné hodnoty zásilky.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#48 Příspěvek od termit256 »

Clo a dph mne nevadi, sere mne cena za tu byrokracii co si uctuje postovni pakaz. Misto toho aby udelali nejaky IT system kde si to kazdy muze udelat sam, naberou spostu urednickych krys ktere tim budem zivit.

Pak se tezko divit ze je vsechno drahe a ujizdi nam oproti svetu vlak, kdyz musime v cene svych vyrobku najit prostor na uziveni vsech tech byrokratu a nejruznejsich prekupniku a podobnych pijavic kteri ekonomice nic neprinasi.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#49 Příspěvek od FHonza »

Osobní vyřízení na poště 120 je peklo. Tam se zastavil čas někdy kolem roku 1980.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#50 Příspěvek od termit256 »

Vymaz to cislo 120 :-)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#51 Příspěvek od sinclair »

No tak to bude teda peklo. Vůbec si to neumím představit, jak to chtějí při tom množství dělat. Nějak automatizovat to patrně moc nepůjde.
Pošta jak kde. Tady v díře je to v pohodě, až na ty občasný excesy s frontama, způsobený tou absurdní rotací lidí.
Doručování bylo taky v pohodě, až do r.2018. To odešli po asi pětileté práci dva perfektní balíkáři, co to tu měli načtený a zmáknutý. Až tak, že když třeba nezastihli někoho doma, tak věděli, kde pracuje a že to mají po zpáteční cestě, tak mu to hodili do práce.
Teď se tady už dva roky na třech autech točí různí zvláštní lidi. Každý z nich tak ty 3 měsíce zkušebky, zmizí a přijde jiný.
Jeden tu zkoušel ten móres s papíry o nezastižení, ale toho vyhodili ještě před koncem zkušebky.
Asi tam málo platí, nebo nevím..

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#52 Příspěvek od passion »

Babe práve zdochla v mobile 64GB ADATA. Vôbec sa nehlási, ani v čítačke v PC. Dá sa to nejak skúsiť inak?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#53 Příspěvek od rnbw »

Neda. Uz len obrusit spodnu stranu a pokusit sa precitat priamo NAND flash s vhodnym HW a SW.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#54 Příspěvek od passion »

Takže žiadne fičoviny vypekať v rúre a podobne?

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#55 Příspěvek od robo »

Do rúry patří kus syrového masa a po nějakém čase se to vytáhne a sežere.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#56 Příspěvek od Habesan »

Ještě bys tu kartu mohl zkusit připojit jako SPI.
Např.: Živě.cz /Uvnitř-SD-karty
Příp.: comprehensive SD card SPI command reference
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“