Vítám mezi námi nového moderátora (LOCK)

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#46 Příspěvek od Hill »

Neřešte to, prosím. Jimirek se takto rozhodl, respektuji to, i když nerad, protože tu odvedl kus dobré, bohužel nepopulární, práce, jejíž výsledky nekteří berou příliš osobně, a musí mít vždy poslední slovo. Bez ohledu na to, že to má mít podle Pravidel jen moderátor. V době ZZZ (zalezlosti ze zákona) se nám nějaké ty hodnoty převrátily všem a nemá smysl vyvěšovat, jaké a jak moc. Od toho jsou sociální sítě.
I nadále prosím, pamatujte na to, že Bastlírna mezi ně nepatří.
Pořád ještě čekáme na příležitost si déle pokecat osobně, za tu čtvrthodinu na pumpě, kde jsme se cestou míjeli, jsme toho moc probrat nestihli, přesto jsem rád, že jsme se vůbec potkali, a doufám, že to jednou vyjde. Ale o tom jsem tu už loni psal.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od Hubert_79 »

Všiml jsem si už před časem, že zde není. No, není.
Spíš mě zaráží, co sem zas za dementy tahá EU a podobný :roll: Jak ti pitomci na novinkách, co do všeho nacpou Kalouska.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#48 Příspěvek od EKKAR »

Hill píše:...protože tu odvedl kus ..... práce, jejíž výsledky nekteří berou příliš osobně, a musí mít vždy poslední slovo. Bez ohledu na to, že to má mít podle Pravidel jen moderátor. ....
A jak sám potvrzuješ jinde, každé PRAVIDLO má nejmíň jednu výjimku - například když samotný ORGÁN Pravidla poruší respektive se zachová proti duchu fóra.
Ale nechme to bejt - v souvislosti s jimírkem můžem akorát parafrázovat Ondřeje Hejmu:
"... přišel a zase odešel, nikdo se kvůli němu nevěšel ... "
Prostě se nepo**rem. Odejít se rozhodnul ze svý vůle. Budiž mu vyhověno. Je akorát škoda, že nebyl zachovanej smysl vláken třeba tím, že by se jeho autorství přepsalo například pojmem "Nejmenovaný uživatel" = vlákna by neztratily smysluplnost a anonymita by byla dodržená. Podotýkám, že na jiných fórech se to dělá právě kvůli zachování smysluplnosti vláken, když někdo v souladu s platnou mezinárodní nomenklaturou požaduje anonymizaci.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od ZdenekHQ »

Myslím, že je čas na LOCK. Prosba Jardy nezabrala a dál se v tom vrtat je zbytečný.

LOCK.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Zamčeno

Zpět na „Provoz fóra“