Balení elektronek

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Filda
Příspěvky: 703
Registrován: 20 dub 2006, 02:00

Balení elektronek

#1 Příspěvek od Filda »

Jak máte zabalené elektronky, když jsou bez krabiček? Já je mám teď zabodané do desky polistyrenu, ale nevim nevim :? .

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#2 Příspěvek od Radix »

Já je mám bez krabiček v pytlech od brambor. Nijak jim to nevadí.
Naposledy upravil(a) Radix dne 16 lis 2007, 22:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Filda
Příspěvky: 703
Registrován: 20 dub 2006, 02:00

#3 Příspěvek od Filda »

Radix píše:Já je mám bez krabiček v pytli od brambor. Nijak jim to nevadí.
a sakra :lol: ...... já se bál aby se jim něco nestalo a teď vidím že si užívají velký přepych :lol:

Uživatelský avatar
Rakosnik
Příspěvky: 184
Registrován: 03 kvě 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Rakosnik »

vono je to docela jedno jedno... ja je mam v krabici... vycpanou... nakejma oblackama :lol: :lol:
Good luck

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Sendyx »

To já je mám pod žulovou drtí v jednom kamenolomu :D

Uživatelský avatar
Dratak
Příspěvky: 837
Registrován: 03 zář 2005, 02:00

Obaly

#6 Příspěvek od Dratak »

Používám pro mě dostupný materiál-krabice od ADSL modemů. Mají přebal, který se přetahuje přes zavřenou krabici, takže se krabice nemůže otevřít ani při náhodném pádu. Pokud mám elky v originálních krabičkách, mám je uvnitř tak i naskládané. Pokud ne, nahrazoval jsem je krabičkami od velkých žárovek z telefonních ústředen.
Elky bez krabiček mám aspoň zabalené do papíru (vyhovuje to nejdostupnější-svačinové ubrousky či toaletní papír), naskládané vedle sebe v krabicích od modemů vyplněných bublinkovou fólií.
Taky jde o to jak je ta která elka pro mě cenná. Nedostupné a dávno nevyráběné elky, které přesto občas používám (třeba bateriové, zkuste sehnat DC90!) mám zabaleny a uloženy velmi dobře (vždy do krabičky, i za cenu vybalení jiné, lépe sehnatelné). To, čeho je všude plno a k ničemu se to nehodí (televizní P), mám na půdě v krabicích od bot bez dalšího obalu.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“