Plechový zahradní domek

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#31 Příspěvek od lesana87 »

To si takhle strejda koupil takový malý dřevěný zahradní domeček na nářadí, smontovali mu ho chasníci, on si ho jen natřel. V roce 2002 se rozvodnila blízká řeka a voda sahala až k domečku. Tak strejda přivezl z práce pár betonových obrubníků a brodíc se po pás ve vodě, je do domečku nanosil, aby mu neuplaval. Když po týdnu voda opadla a on přišel zkontrolovat škody, zjistil, že domeček vůbec nebyl k podlaze přišroubovaný. No ale neuplaval. :D

Uživatelský avatar
vofo
Příspěvky: 262
Registrován: 24 říj 2010, 02:00
Bydliště: Morava , SPZ M-ko,OL

#32 Příspěvek od vofo »

Taky jsem o té plechboudě na chalupu uvažoval. Nakonec zvítězil zdravej rozum a dřevo.....Není ti sice žádná krása,ale furt lepší než plechové monstrum...
Přílohy
opka.jpg
"Ten televizor Vás přežije milostivá"..odposlechnuto v nejmenovaném marketu.....je to horší jak krutá diagnóza na onkologii

Uživatelský avatar
witt
Příspěvky: 501
Registrován: 01 dub 2018, 02:00

#33 Příspěvek od witt »

No vlastně až na ty dveře, je to pěkný. Ale ty jsou určitě provizorní :lol:

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#34 Příspěvek od xsc »

Dočasný...

Uživatelský avatar
vofo
Příspěvky: 262
Registrován: 24 říj 2010, 02:00
Bydliště: Morava , SPZ M-ko,OL

#35 Příspěvek od vofo »

Ty dveře právě dokreslují lidovou architekturu :D ,teď váhám zdali je budu fládrovat a nebo tam z lidového hypermarketu pro české stavitele koupím za ticku nové... 8O
"Ten televizor Vás přežije milostivá"..odposlechnuto v nejmenovaném marketu.....je to horší jak krutá diagnóza na onkologii

Uživatelský avatar
ec1045
Příspěvky: 205
Registrován: 28 lis 2010, 01:00
Bydliště: Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od ec1045 »

A jednotka dočasnosti je „furt“ tj. na vždy, aneb jak to s provizorií bývá. :D
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna. Jsem dysgrafik a dyslektik.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od Hubert_79 »

Ten přístavek mi evokuje Balkán... :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
vofo
Příspěvky: 262
Registrován: 24 říj 2010, 02:00
Bydliště: Morava , SPZ M-ko,OL

#38 Příspěvek od vofo »

Hubert_79 píše:Ten přístavek mi evokuje Balkán... :lol:
Kdepak Balkán, je to poctivá sudeťácká fidlovařka :D Prkna jsou ještě z říšské pily....
"Ten televizor Vás přežije milostivá"..odposlechnuto v nejmenovaném marketu.....je to horší jak krutá diagnóza na onkologii

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#39 Příspěvek od Crifodo »

Pikofarad píše:Před dvěma lety jsem koupil stavebnici domečku za 28k.
To je daň za pohodlnost (jestli se dá pinožení na zahradě s nářadím pak říkat pohodlí). Při vlastní konstrukci z materiálu z pily by ti ještě zbylo na hobby protahovačku a řetezovou pilu.
Fascinuje mě, že i na tak primitivní zátiší musí reklamka smolit fejkový fotky. Domeček před zelení je fotomontáž a ta vyceněná blondýna před záhonem taky.
Tak strejda přivezl z práce pár betonových obrubníků a brodíc se po pás ve vodě
Brodě. Ten strejda, ne ta strejda.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#40 Příspěvek od Pikofarad »

Crifodo píše: Při vlastní konstrukci z materiálu z pily by ti ještě zbylo na hobby protahovačku a řetezovou pilu.
Běž kouknout kolik stojí 3m hoblovaná fošna tl 28mm z vysušného smrku.Je to vše poskládané na pero-drážku,s nátěry a kvalitním šindelem se cena vyšplhala na 35.Žádné záludnosti,vše pasovalo.Profík mi byl ochoten udělat na klíč podobnou budku z 19mm palubek za 40 bez nátěrů ,krytiny a podlahy.
Ono 28k už bohužel není to co bylo před 30ti lety,vše potřebné je 10x dražší
Varianty budek z OSB jsou dobré tak na ptačí nebo malou psí budku

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#41 Příspěvek od Sadra17 »

osb+ zateplení + "fasáda" nejni špatná volba ale i tak to vyjde na dost :?

ps: kupovali jsme řezivo za cca 4500-5000 m3 prken síla 22mm z pily bylo toho na 40m2 jenže si připočti sušení, hoblování, frezování pero-drážky, nátěry a střechu a zjistíš že za těch 28 jsi tam jak nic a ještě okolo toho měsíc lítáš a X krát to převezeš a dalších X hodin se s tim budeš srát :lol:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#42 Příspěvek od sinclair »

Náhodou! Vofo to má pěkný, jen bych ty hajzlovo-špajzkový šedesátky přetřel na tmavohnědo a šlus.
Umím si na té vofově fotce představit nějakou pěknou, třeba vyceněnou blondýnu, na tom luxusním trávníčku.. :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#43 Příspěvek od konosuke »

i mě to napadlo ! piksla luxolu ořech 0021, plochý štětec a za dvacet minut hotovo jest...
(vnitřek může zůstat bílej abys za tmy trefil ven)
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
witt
Příspěvky: 501
Registrován: 01 dub 2018, 02:00

#44 Příspěvek od witt »

Otázkou je, jak ten barát vypadá zepředu. Možná se k tomu ty papundekláky hoděj i v týhle barvě.

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“