HP8440p

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mluno
Příspěvky: 227
Registrován: 18 dub 2011, 02:00
Bydliště: Benešov (u Prahy)

#31 Příspěvek od mluno »

Nečetl jsem celé, tak nevím, jestli nebudu opakovat, co už bylo řečeno.

Pro notebooky HP se dalo DVD pro tovární obnovu systému stáhnout z jejich stránek. Když jsem bráchovi měnil HDD, tak jsem tuto možnost prověřoval, s tím, že nakonec se podařilo nalézt recovery sadu, která byla vyhotovená při instalaci, takže soubory stažené od HP jsem nepoužil (tudíž jejich funkčnost neznám, ale pžedpokládám, že by to nějak proběhlo). Vzhledem k tomu, že měl systém dost nabouraný nejen chybama disku, od úmyslu na nový disk zkopírovat starý jsem ustoupil (jedině kdyby na tom hodně trval, což jsem mu moc nedoporučoval).

Nevím jak jiné typy, ale přinejmenším můj HP (6730) má ovládání BT a WiFi poněkud divné. To dotykové tlačítko má normálně 4 stavy, tedy všechny kombinace od vše vypnuto po vše zapnuto. (Ona vůbec ta dotyková tlačítka u toho typu byla podivná, brácha má novější a tomu třeba ovládání hlasitosti funhuje pěkně, u mě je nepoužitelné) Někdy ovšem funguje divně, někdy vůbec. Kromě toho se taky musí BT (stejně jako wifi) povolit v biosu. Pokud není povolené v biosu, nejde zapnout tím tlačítkem a systém ho nevidí (stejně jako ho nevidí, když je vypnuté). Taky to jde nějak zapínat softwerově (Centrum nastavení mobilních zařízení) ale funguje to nějak divně.

Uživatelský avatar
nop
Příspěvky: 158
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00

#32 Příspěvek od nop »

V biosu to mám zapnutý po tom recovery DVD ještě kouknu,to dotykový tlačítko mš nenapadlo protože vždycky když jsem je použil tak vypnulo akurát wifi ale po čisté instalaci win10 jsem je ještě nepoužil,takže to zkusím a pokud to nepomůže za 70kč jsem koupil klíč k win7 tak je tam dám,ony ty 10 jsou stejně cosi divnýho... A celkově tenhle typ ntb mi přijde divnej protože žena má 8450 nebo tak nějak a všecko tam funguje i v linuxu já s tou 8440 tyhle problémy....

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#33 Příspěvek od robo »

VID_03F0&PID_2A1D="HP Integrated module with Bluetooth 2.1 wireless technology VID_03F0&PID_231D="HP Integrated module with Bluetooth 2.1 wireless technology

Uživatelský avatar
nop
Příspěvky: 158
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00

#34 Příspěvek od nop »

Tak problém vyřešen instalací win7 a ntb se brutálně zrychlil.. příště už jen lunux pokud ve virtualu pojede mikroe basic compiler

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#35 Příspěvek od p32 »

No vidíš, a tím se chybička ve W10 spravila. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“